97/07/28

رونمایی کیا از مدل به‌روز شده اپتیما همراه با نسخه اسپورت GT

رونمایی کیا از مدل به‌روز شده اپتیما همراه با نسخه اسپورت GT
1394/06/25 10 11698

رونمایی کیا از مدل به‌روز شده اپتیما همراه با نسخه اسپورت GT

همزمان با رونمایی از نسخه ویژه اروپای کیا اپتیما سدان در نمایشگاه فرانکفورت امسال، این مدل به صورت آنلاین نیز به نمایش درآمد. البته تا قبل از این، علاقه‌مندان به محصولات کیا، این خودرو را در امریکا از نزدیک مشاهده کرده بودند، ولی نسخه‌ای که برای قاره قدیمی‌تر اروپا آماده شده، با برخی تغییرات اندک همراه است.

کیا اپتیما سدان نیو فیسکیا اپتیما سدان کیا اپتیما سدان

کیا توضیح چندانی در مورد جزئیات این مدل نداده است و به نظر می‌رسد که در اطلاع‌رسانی بیشتر بر نسخه اسپورتی‌تر GT با رنگ آبی تیره، تمرکز دارد. این مدل در حال حاضر به صورت اختصاصی برای بازار اروپا، در حال آماده‌سازی است و به عنوان یک ورژن « با قدرت بالا» از اپتیما درنظر گرفته شده است.

فرمان اپتیما نیوفیس 2016نمای داخلی اپتیما نیوفیس اپتیما نیوفیس 2016 سدان

در این مدل از اپتیما (GT) یک سیستم تعلیق با صلبیت بیشتر و با ارتفاع پایین‌تر در کنار یک موتور ۲ لیتری توربو، یک کیت بدنه اجباری و ارتقای طراحی داخل کابین استفاده شده است. پیشرانه این خودرو در دور موتور ۶ هزار به اندازه ۲۴۲ اسب‌بخار قدرت دارد و بین ۱۳۵۰ تا ۴۰۰۰ دور بر دقیقه نیز گشتاوری برابر ۳۵۳ نیوتن‌متر تولید می‌کند و در عین حال، منحصراً با یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک همراه است.

چراغ اپتیما نیوفیس 2016نمای داخلی اپتیما نیوفیس 2016 سدانسرعت حداکثر در این خوردو برابر ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت عنوان شده و این در حالی است که زمان شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت نیز ۷/۴ ثانیه است. در زمینه هزینه‌های مصرف سوخت نیز، مطابق گفته کیا، این مدل در هر ۱۰۰ کیلومتر به طور متوسط ۸/۲ لیتر مصرف می‌کند.

اپتیما نیوفیس 2016 نمای اپتیما 2016 سدان

مدل جدید اپتیما قرار است تا قبل از پایان سال به بازار اروپا ارائه شود، ولی در مورد مدل GT باید گفت که تاریخ ورود آن به بازار، در روز دیگری، نزدیک به زمان حضور مدل استاندارد در نمایندگی‌های کیا، اعلام خواهد شد.

کیا جی تی 2016 نمای GT اسپرت 2016