97/07/26

اخبار جدید از خودروهای DS: راز و رمز سیتروئن!

اخبار جدید از خودروهای DS: راز و رمز سیتروئن!
1394/06/18 20 4807

اخبار جدید از خودروهای DS: راز و رمز سیتروئن!

کنسرسیوم PSA روزهای خوبی را سپری نمی‌کنند. پژو و سیتروئن این روزها در جستجوی راهی بهتر برای ارائه محصولاتشان به بازارهای جهانی هستند و مدام در تلاش‌اند تا ذائقه مخاطبان خود را دریابند.

 

 

حالا سیتروئن قرار است از نسل نوینی از محصولاتش تحت برند DS رونمایی نماید و اخبار غیررسمی منتشر شده خبر از سبک و سیاق این خودروساز متفاوت فرانسوی در تولید محصولاتش دارد. بر طبق دسته‌ای از اخبار، گفته می‌شود این حواشی متعلق به نسل جدید DS4 است که قرار است در نمایشگاه خودرو فرانکفورت عرضه گردد. بر طبق آنچه وب‌سایت‌های خودرویی ایتالیایی نوشته‌اند، سیتروئن امید بسیاری به موفقیت این سری از محصولاتش دارد. سیتروئن اعلام کرده نسل نوین DS قادر است تا به نیازهای طیف گسترده‌ای از خریداران پاسخ دهد.

NEW DS Concept

Citroen DS4 Racing Concept

 

وب‌سایت‌های خبری مختلف گمانه‌زنی‌های بسیاری برای شمایل نسل نوین سیتروئن DS ارائه کرده‌اند اما به نظر می‌رسد طراحی نسل جدید بیش از همه به مدل کانسپت Divine DS شبیه باشد که در سال 2014 معرفی گردید. این مدل که در استودیو طراحی سیتروئن در پاریس طراحی شده بود سرآغاز نسل نوینی از محصولات سیتروئن تحت عنوان DS بود.

Citroen DS 6WR 2015

 

همچنین گفته می‌شود مدل جدید سیتروئن یک کراس‌اوور با طراحی رادیکال است که در یکی از پررقابت‌ترین بخش‌های بازار با حریفان خود دست و پنجه نرم می‌کند. اخبار منتشر شده از قصد سیتروئن برای تجاری‌سازی مفهومی DS6 WR حکایت می‌کند که این کمپانی سال گذشته میلادی مدل مفهومی آن را در نمایشگاه خودرو پکن معرفی نمود و با اقبال گسترده‌ای از جانب مخاطبان روبرو شد.

DS 4 Crossback

 

خبر دیگری که بازهم در همین حوزه و در خصوص مدل جدید سیتروئن وجود دارد به مدل DS WILD RUBIS اشاره دارد که مدتی پیش و در سال 2013 توسط سیتروئن در نمایشگاه خودرو شانگهای معرفی گردید و سیتروئن از آن با نام جواهر یاد می‌کند. این گزینه مدت‌هاست مورد توجه سیتروئن است و گویا خودروساز فرانسوی قصد دارد تا با استفاده از این مدل و تلفیق آن با خطوط همیشگی سری DS مدل DS6 WR را تولید نماید.

concept car Citroen wild rubis

 

البته سیتروئن با دقت بسیار بالایی تاکنون مانع شده تا تصاویر دقیقی از نسل نوین DS به بیرون درز کند به همین دلیل نمی‌توان چندان درباره طراحی‌های جدید سیتروئن حرفی زد ولی با توجه به در پیش بودن رویداد مهم نمایشگاه خودرو فرانکفورت در هفته آینده می‌توان با اندکی صبر به اطلاعات بیشتری دست یافت.

 

منبع: سیتروئن – ویکی پدیا – carpassion