97/07/28

رونمایی از مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG برابوس

رونمایی از مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG برابوس
1394/11/15 20 3584

رونمایی از مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG برابوس

برابوس به صورت رسمی از بسته ارتقا خود برای مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG رونمایی کرده است.

برابوس به صورت رسمی از بسته ارتقا خود برای مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG رونمایی کرده است. (سایت کاروال)این تیونر آلمانی بسته تیونینگ برای همه مدل های C 450 4MATIC و C 43 را ارائه کرده که قدرت، عملکرد و ظاهر آنها را هرچه بیشتر بهبود می بخشد.

 

 

قدرتمندترین نسخه چهار چرخ متحرک مرسدس بنز C کلاس بسته تیونینگی را شامل ماژول ارتقا نصب و اجرا برای پیشرانه سه لیتری دو توربو شش سیلندر V شکل را دریافت خواهد کرد. با افزایش نیروی پیشرانه به میزان ۴۳ اسب بخار در مجموع ۴۱۰ اسب بخار نیرو در دور موتور ۶,۱۰۰ و ۵۷۰ نیوتن‌متر گشتاور در دور موتور ۳,۷۰۰ در اختیار راننده قرار می گیرد. بیشینه سرعت نیز به ۲۸۰ کیلومتر در ساعت افزایش می یابد. این بسته پاور اکسترا B30-410 نام دارد. سیستم اگزوز اسپرت جدید نیز صدایی گوش نواز را تولید می کند.

برابوس مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG تنها طی ۴٫۶ ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت می رسانند. برابوس محدودکننده سرعت الکتریکی را در این خودروها حذف کرده است. بسته ارتقا جدید از وارانتی سه ساله یا تا ۱۰۰ هزار کیلومتر برابوس برخوردار است.

برابوس در خودروهای جدید خود از رینگ های ۱۹ اینچی مونوبلاک S و طیف گسترده ای از بهبودهای آیرودینامیکی استفاده کرده است. از جمله تغییرات صورت گرفته می توان به اسپویلر جلو و اسپویلر مرکزی عقب، دیفیوزر جدید عقب، لوله های اگزوز چهارتایی کرومی و یک باله کوچک اشاره کرد.

در داخل نیز به روز رسانی های قابل توجهی صورت گرفته و شاهد به کار گیری پدال های آلومینیومی جدید، کفپوش های با کیفیت بالا و استفاده از چرم، چوب و فیبر کربن هستیم.