97/08/01

محبوبیت توسان در اروپا

محبوبیت توسان در اروپا
1394/10/1 10 3630

محبوبیت توسان در اروپا

مدل جدید هیوندای توسان شاسی‌بلند، پس از معرفی‌اش در ماه سپتامبر، سریعترین آمار فروش این خودروساز کره‌ای را در بازار بریتانیا و اروپا پیدا کرده است و کارخانه این کمپانی در جمهوری با ظرفیت کامل خود در حال بهره‌برداری است.

توسان 2016

 

در یک دوره زمانی نسبتاً کوتاه، تعداد ۱۰ هزار سفارش در بریتانیا و ۸۵ هزار سفارش دیگر در نقاط مختلف اورپا برای این مدل دریافت شده است؛ موضوعی که نشان می‌دهد توسان جدید موفقیت تازه‌ای در میان مشریان خودروی اروپایی کسب کرده است.

توسان 2016

2016 Hyundai Tucson

 

تونی وایت‌هورن (Tony Whitehorn)، مدیرعامل هیوندای موتور UK می‌گوید:

مدل جدید توسان در زمینه سرعت فروش هیوندای در بریتانیا، حالا از مدل شایسته i10 جلو زده است. این مدل که در سپتامبر امسال عرضه شده، در بریتانیا به‌تنهایی بیش از ۱۰ هزار سفارش دریافت کرده و پرفروش‌ترین مدل نیز مربوط به تریم SE Nav با موتور ۱/۷ لیتری است که ۳۴ درصد کل سفارش‌ها را شامل می‌شود. همچنان که شرایط برای توسان نیز به همین ترتیب است، ۹۰ درصد خودروهایی که در اروپا به فروش می‌‌رسانیم، در همین منطقه، طراحی، توسعه و تولید می‌شوند و ما از برآورده کردن نیازهای مشتریان هوشمند خود، مطمئن می‌شویم. کارخانه ما در چک، نقش مهمی برای تجارت‌مان ایفا می‌کند و امکان تأمین تقاضاهای فراوان را برای ما فراهم آورده است.

مدل 1.7-litre SE Nav از موتور توربودیزل ۱۱۳ اسب‌بخاری برای پیشرانه استفاده می‌کند که در زمینه عملکرد، حرف چندانی برای گفتن ندارد (زمان ۱۳/۷ ثانیه برای رسیدن به سرعت ‍۱۰۰ کیلومتر بر ساعت). ولی برآورد مصرف سوخت به میزان ۴/۶ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر، بسیار تأثیرگذار است.

2016 Hyundai Tucson

 

اخیراً کارخانه هیوندای در جمهوری چک موسوم به HMMC هفتمین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت و با تولید ۱/۸ میلیون دستگاه خودرو در این مکان، دستاورد قابل‌توجهی را نشان می‌داد. در حال حاضر کارخانه HMMC در ظرفیت کامل خود مشغول به کار است و ۲۰۰ هزار دستگاه خودروی دیگر از کارخانه ترکیه‌ای هیوندای خارج می‌شوند. در نتیجه، می‌توان گفت که ظرفیت تولید سالانه هیوندای موتور برای مشتریان اروپایی به ۵۰۰ هزار دستگاه در سال رسیده است.

هیوندا توسان 2016 توسان 2016
توسان 2016 2016 Hyundai Tucson
2016 Hyundai Tucson 2016 Hyundai Tucson
2016 Hyundai Tucson 2016 Hyundai Tucson
2016 Hyundai Tucson 2016 Hyundai Tucson

 

منبع : پدال