97/07/28

فیس‌لیفت ۲۰۱۶ MG3

فیس‌لیفت ۲۰۱۶ MG3
1394/08/26 20 1967

فیس‌لیفت ۲۰۱۶ MG3

وقتی صحبت از خودروهای سوپر مینی مطرح جهان باشد کمتر به MG3 فکر می‌کنیم، برندی با اصالت انگلیسی که تحت مالکیت یک شرکت چینی احیا شد و در حال حاضر هم در مسیر خوبی قرارگرفته و سعی دارد تا با به‌روزرسانی‌های حتی خفیف، این خودرو را در جریان بازی، حفظ کند. این هاچ‌بک حتی در کشور خودمان هم باوجود عوارض گمرکی بی‌رحمانه، مورد استقبال قرارگرفته است که البته بخشی از این موفقیت را مدیون قیمت‌گذاری نسبتا معقول واردکننده است.

 

 

مدل ۲۰۱۶ MG3 به‌روزرسانی شده و قرار است، رنگ‌های جدیدی هم به نام قرمز رز و هِلو یِلو، که هر دو با سقف‌های سفید و مشکی در دسترس هستند، افزوده‌شده است. همچنین جلوپنجره مشبک جدید هم جز تغییرات ظاهری هست. ام‌جی می‌گوید که موتور ۱.۵ لیتری بنزینی ۱۰۵ اسبی و ۱۳۹ نیوتن متری آن مورد تجدیدنظر قرارگرفته و در حال حاضر مطابق با استانداردهای یورو ۶ عمل می‌کند و انتشار گاز CO2 آن به ۱۲۴ گرم در هر کیلومتر رسیده است. به لطف سیستم استپ/استارت مصرف سوخت موتور بهبودیافته است.

 

فیس‌لیفت جدید این ماشین شهری کوچک، که اولین بار در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد، در چهار مدل، ۳Time، ۳Form، ۳Form اسپرت و ۳Style عرضه می‌گردد. قیمت آن از ۸۳۹۹ پوند شروع و به ۱۰۹۹۹ پوند برای مدل فول خاتمه میابد. مدل‌های میان رده هم بین ۹۵۹۹ تا ۹۸۹۹ پوند قیمت‌گذاری شده است.

همچنین MG این هاچ‌بک را در انگلیس با مالیات صفر درصد عرضه می‌کند. در ایران قیمت این خودرو ۷۳ میلیون تومان است.