97/07/28

جایزه طلای طراحی آلمان برای بنتلی

جایزه طلای طراحی آلمان برای بنتلی
1394/08/5 20 3121

جایزه طلای طراحی آلمان برای بنتلی

بنتلی EXP 10 Speed 6 توانست جایزه طلای طراحی را در دسته حمل‌ونقل از آن خود کند. جایزه طراحی آلمانی یا G erman Design Awardیکی از جوایز بسیار معتبر و قابل‌اعتنای طراحی جهان است که به‌صورت سالیانه در زمینه‌های مختلف اعطا می‌شود.

داوری این جایزه به عهده هیئتی از کارشناسان طراحی بین‌المللی می‌باشد که بنتلی را با توصیف ترکیب کاملی از زیبایی‌شناسی و دقت معرفی نموده‌اند.

این خودرو با طراحی هوشمندانه و استفاده از مواد جدید، پویایی خاصی در طراحی را به رخ می‌کشد. با این وجود طراحی آن به‌درستی یادآور المان‌های بنتلی نیز می‌باشد. طراحان EXP 10 Speed 6 تفسیر مجددی از افسانه بریتانیایی خلق نموده‌اند. به‌گونه‌ای که فریم مرکزی روکش درها که در ابتدا چرم با کیفیت بالا به نظر می‌رسد، از پوشش‌های چوبی سه‌بعدی ساخته شده است.

طراحی بیرونی این خودروی کانسپت نیز می‌تواند الهام‌بخش خودروهای کلاسیک با نگاهی به آینده باشد. این خودرو، یک کوپه دو نفره نفیس، منحصربه‌فرد، لوکس و قدرتمند است که با استفاده از بهترین مواد و فناوری‌ها طراحی و ساخته شده
است.


بنتلی کانتیننتال GT Speed و بنتلی فلائینگ اسپور که در سال 2015 با به‌روزرسانی کابین و طراحی بیروینی همراه شده‌اند نیز مورد توجه داوران جایزه طراحی آلمان قرار گرفته‌اند.

 

منبع: پدال