96/06/31

اخبار

خودروهای تازه در طبقه قیمتی زیر ۴۰ میلیون تومان به بازار خواهد آمد؟

«خودروهای تازه در طبقه قیمتی زیر ۴۰ میلیون تومان به بازار خواهد آمد؟ » این پرسش بیش از ۶۰درصد مشتریان بازار خودرو است که منتظرند در طبقه قیمتی زیر ۴۰ میلیون تومان شاهد ورود خودروهای تازه با برندهای معتبر باشند.   در نخستین قرارداد و تفاهم نامه‌ای که میان یکی از خودروسازان ایرانی با دو خودروساز اروپایی به امضا رسیده؛ خودروها..
94/11/17 3350
نمایش کامل مطلب

رنو این ماه با سایپا قرارداد می‌بندد

وزیر اقتصاد ایران از انعقاد قراداد رنو با سایپا در ماه جاری خبر داد و از سرمایه‌گذاران ژاپنی برای شیرین کردن آب خلیج فارس برای مصرف خانگی و کشاورزی دعوت کرد.   علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد ایران در گفت‌‌و‌گو با نشریه نیکی ژاپن اعلام کرد:‌ رنو در ماه جاری قراردادی با سایپا منعقد می‌کند، شرایط  این قرارداد م..
1394/11/16 2548
نمایش کامل مطلب

رونمایی از مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG برابوس

برابوس به صورت رسمی از بسته ارتقا خود برای مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG رونمایی کرده است. برابوس به صورت رسمی از بسته ارتقا خود برای مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG رونمایی کرده است. (سایت کاروال)این تیونر آلمانی بسته تیونینگ برای همه مدل های C 450 4MATIC و C 43 را ارائه کرده که قدرت، عملکرد و ظاهر آنها را هرچه بی..
1394/11/15 2394
نمایش کامل مطلب

آسمان خودروهای چینی پرستاره شد

پس از پنج ماه بالاخره گزارش ارزیابی کیفی خودروها براساس رضایتمندی مشتریان از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شد و برخلاف تفکر عمومی، خودروهای چینی توانسته‌اند رتبه‌های خوبی را در کیفیت از نظر مشتریان، به خود اختصاص دهند. نیمــه نخســت امســال حاوی یک پیام جدی برای خودروسازان بود؛ «بالا بردن کیفیت». زمانی که ا..
1394/11/14 5807
نمایش کامل مطلب

مشارکت اتریش برای تولید خودرو با برندهای اروپایی در تبریز

رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: سرمایه‌گذاران اتریشی می‌توانند با توجه به ظرفیت بزرگ قطعه‌سازی برای تولید خودرو با برندهای اروپایی در تبریز مشارکت کنند. صمد حسن‌زاده صبح امروز در نشست هیئت اقتصادی کشور اتریش با تجار، صنعتگران و فعالان اقتصادی استان آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه در روزهای اول بعد از تحریم میزبان هیئت‌ها..
1394/11/11 2236
نمایش کامل مطلب

حذف طرح ترافیک برای خودروهای هایبرید تویوتا و لکسس

با پیگیریهای شرکت ایرتویا و همکاری معاونت محترم حمل و نقل شهرداری تهران، مقرر گردید تمامی دارندگان خودروهای هیبرید تویوتا و لکسس، با توجه به آلایندگی بسیار کم این خودروها ، پس از ثبت نام رایگان آرم طرح ترافیک، امکان تردد در محدوده های طرح ترافیک را دارا باشند.   با پیگیریهای شرکت ایرتویا و همکاری معاونت محترم حمل و نقل شهرداری تهران، مقرر گ..
1394/11/8 2785
نمایش کامل مطلب

قرارداد بازگشت پژو به ایران پنجشنبه امضا می شود

یک منبع دولت فرانسه روز چهارشنبه گفت، توافقنامه در باره بازگشت شرکت خودروسازی پژو به بازار ایران در جریان دیدار روز پنجشنبه حسن روحانی رییس جمهوری این کشور از پاریس، امضا می شود.    به نقل از خبرگزاری فرانسه، این مقام افزود: پژو و سیتروئن شریک فرانسوی آن با شرکت ایران خودروی ایران برای تولید ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو در سال با استفاده از ق..
1394/11/8 1400
نمایش کامل مطلب

رونمایی از استون مارتین ونتیج S نسخه بلیدز

استون مارتین کمبریج از نسخه سفارشی و ویژه ونتیج S بلیدز به سفارش تیم آکروباتیک بلیدز مستقر در اطراف فرودگاه Sywell انگلستان، رونمایی کرده است.    استون مارتین کمبریج از نسخه سفارشی و ویژه ونتیج S بلیدز به سفارش تیم آکروباتیک بلیدز مستقر در اطراف فرودگاه Sywell انگلستان، رونمایی کرده است. تغییرات ظاهری ونتیج S نسخه بلیدز، شامل بدنه نقر..
1394/11/7 2216
نمایش کامل مطلب

تویوتا ، عنوان نخست خودروساز جهان را گرفت

فولکس واگن بزرگترین تولیدکننده خودرو در اروپا که درگیر بحران تقلب در ساخت یک نرم افزار آلودگی هوا در برخی از مدل های خود است، نتوانست عنوان اول خودروساز جهان را کسب کند. بنا بر این گزارش ، فولکس واگن با فروش ۹ میلیون و ۹۳۰ هزار دستگاه خودرو در مقام دوم و شرکت جنرال موتور آمریکا سازنده خودروهای شورولت و کادیلاک با فروش ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار دستگاه ..
1394/11/7 2219
نمایش کامل مطلب

قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو

گروه صنعتی ایران‌ خودرو جدیدترین قیمت مصوب تمامی محصولات این شرکت , ویژه بهمن ماه ۹۴ را بدون هیچ تغییری نسبت به دی‌ماه سال جاری منتشر نمود . قیمت پژو ۲۰۷ در مدل دنده ای و اتوماتیک به طور رسمی از سوی شرکت ایران خودرو اعلام نگردیده ، ولی منابع مطلع از قیمت ۴۰ تا ۴۱ میلیون برای مدل دنده ای و برای مدل اتوماتیک قیمتی بین ۴۶ تا ۴۷ میلیون تومان..
1394/11/6 2357
نمایش کامل مطلب