97/07/27

مطالب در گروه مک لارن

مطالب کاروال در گروه مک لارن

فروش لیزینگی سوپراسپرت‌های مک‌لارن
درصورتی‌که تمایل ندارید برای مک‌لارن مدل 570S به‌صورت نقدی مبلغی معادل 184,900 دلار پرداخت کنید، می‌توانید این خودرو را به‌صورت لیزینگی خریداری کنید. مک&zwn..
اطلاعات بیشتر
حضور مک لارن 720 بسیار خاص در دوبی
بخش خودروهای ویژه مک لارن MSO وظیفه ساخت نسخه‌ای بسیار مخصوص از سوپرکار 720S را برای مشتری‌ای داشته که می‌خواسته از دیگر مالکان این خودرو متمایز شود. این خودرو دارای ..
اطلاعات بیشتر
پدیدار شدن پروتوتایپ مک لارن BP23
سریع‌ترین مک لارن تاریخ… جدیدترین عضو سری محصولات Ultimate مک لارن در حال توسعه بوده و فعلاً با کد BP23 شناخته می‌شود. اولین تصاویر از نسخه ..
اطلاعات بیشتر
مک لارن وچالش ردبول
پس از پیروزی ردبول در گرندپری مالزی و درخشش مکس ورشتاپن، فشارها روی مک لارن برای فصل آینده افزایش می‌باید. این را فرناندو آلونسو راننده کارکشته این تیم بریتانیایی می‌گوید...
اطلاعات بیشتر
الاغی که مک لارن را با هویج اشتباه گرفت!
زمانی که مارکوس زان مک لارن 650S اسپایدر نارنجی رنگ خود را در کنار جاده‌ای فرعی در آلمان پارک کرد هیچ‌گاه فکر نمی‌کرد که در موقع بازگشت شاهد جویده شدن خودرو 365 هزار ..
اطلاعات بیشتر
سوپراسپرت رده‌بالای مک‌لارن، پیش به سوی هیجان
از زمانی که تولید هایپرکار P1 مک‌لارن به پایان رسید، علاقه‌مندان این برند بریتانیایی مشتاق دیدن جانشین آن هستند. هایپرکار بعدی مک‌لارن بر اساس پروژه BP23
اطلاعات بیشتر
گرندپری برزیل و ماجراهای سارقان مسلح
برزیل، کشور زیبایی است که گروه‌های قدرتمند خلافکاری زیادی در آن وجود دارند. گرندپری برزیل همیشه فرصت خوبی برای افراد سودجو است تا از خارجی‌هایی که برای چند روز در ..
اطلاعات بیشتر