97/07/27

مطالب در گروه متفرقه

مطالب کاروال در گروه متفرقه

کاهش قیمت سه خودروی وارداتی
قیمت سه مدل خودروی وارداتی در هفته جاری کاهش یافته است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این هفته قیمت سوناتا یک میلیون تومان، النترا 500 هزار تومان و..
اطلاعات بیشتر
آمارهای خیره‌کننده خودروسازان از فروش ماه سپتامبر در بازار آمریکا
سپتامبر جادویی، گزارش اخیر از فروش خودرو در ماه سپتامبر نشان می‌دهد به کمک مشوق‌های مالی و تخفیف‌های گسترده، در بازارهای جهانی همه چیز به کام خودروسازان است و فروش خو..
اطلاعات بیشتر
روحانی از خودروسازان آمریکایی دعوت کرد
سرتیتر خبرهای خودرویی هفته اخیر را تکذیب اختصاص دویست میلیارد تومان یارانه تولید به شرکت‌های خودروسازی از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تشکیل داد. درجریان دیدار هفته گذش..
اطلاعات بیشتر
معرفی ده خودروی ارزان قیمت با قدرت بیش از 400 اسب بخار
هیچ‌کس از اسب بخار بیشتر در کنار قیمت پایین‌تر بدش نمی‌آید؛ دنیای خودرو پر است از غول‌های چندین صد اسب بخاری که برچسب پر از صفرِ قیمتشان آن‌ها را تنها مختص ..
اطلاعات بیشتر
۱۵ شاسی‌بلند برتر تاریخ با بهترین آفرود
شما به خوبی می‌دانید که به هر خودرو SUV نمی‌توان اعتماد کرد و با آن به کوه و کمر یا به صحرا سفر کرد، اگر برخی SUV-های کامپکت را کنار بگذاریم، حتی بسیاری از SUV-های فول سای..
اطلاعات بیشتر
پنج نکته که به شما کمک می‌کند در هنگام آفرود زمین‌گیر نشوید
خوشبختانه، اگر شما تصمیم به رفتن به آفرود داشته باشید نیاز به تجهیزات عجیب و قریب و گران‌قیمت ندارید. با یک ماشین قابل‌اعتماد، یک مخزن پر از سوخت به همراه ذخیره آب و غذا و..
اطلاعات بیشتر
پنج خودرویی که آینده را در دست می‌گیرند
خودروها همانقدر که سریع هستند، به سرعت هم تغییر می‌کنند. جاده‌ها هر روز شاهد ویراژ دادن خودروهای جدیدی هستند که هم در جاده و هم در فناوری قدیمی‌ها را جا می‌گذارن..
اطلاعات بیشتر
پنج خودروی هم قیمت پراید در دنیا را بشناسید!!!
خودروسازان ایرانی در مواقعی که دچار تنگنا شده و به ته خط توجیه می‌رسند، یک کارت به‌زعم خود برنده را رو می‌کنند و آن‌هم این مدعاست که‌ای جماعت! در هیچ نقطه&z..
اطلاعات بیشتر
شرایط فروش محصولات تولیدی پارس‌ خودرو ویژه آذرماه ۹۴
به اطلاع متقاضیان محترم می رساند، شرایط فروش انواع محصولات تولیدی شرکت پارس خودرو از به صورت محدود به شرح جداول ذیل اعلام می گردد :  
اطلاعات بیشتر
تعیین نرخ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک
 در دویست و پنجاهمین جلسه کارگروه تخصصی کمیسیون بررسی طرح‌ها و لوایح در اداره کل تدوین قوانین و امور شورا تعیین نرخ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک بررسی شد. به ..
اطلاعات بیشتر
مراقبت از خودرو در سرمای زمستان
مراقبت از خودرو در زمستان، تنها به ریختن ضدیخ در رادیاتور ختم نمی‌شود؛ بلکه با برخی هزینه‌های جزیی اما آگاهانه، می‌توان سلامت خودرو را به‌عنوان یکی از سرمایه&zwn..
اطلاعات بیشتر
خودروی پرندهٔ آئرومبیل
آئرومبیل جدیدترین خودروی پرندهٔ خود را در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش درآورده است. این مدل به‌عنوان یک وسیلهٔ نقلیهٔ لوکس تکنولوژی بالا طراحی شده تا بهترین نوآوری‌های صنعت..
اطلاعات بیشتر