97/07/28

مطالب در گروه فورد

مطالب کاروال در گروه فورد

ایربگ‌های جدید فورد
فورد ویژگی‌های ایمنی جدیدی را در فورد ماستنگ جدید به کار برده است که شامل نوع جدیدی از ایربگ‌های زانویی سرنشینان جلویی می‌شود.   فورد ایربگ&z..
اطلاعات بیشتر
بررسی فورد Explorer مدل 2015 (قسمت دوم)
در قسمت اول این مقاله به موضوعاتی نظیر طراحی بدنه و قدرت و عملکرد موتور فورد Explorerمدل 2015 پرداختیم، در این قسمت در مورد ایمنی، طراحی ..
اطلاعات بیشتر
خودروسازی آمریکایی «فورد» هم رسما و چراغ خاموش وارد ایران شد
 در شرایطی که سال‌ ها از قطع رابطه سیاسی ایران و آمریکا می ‌گذرد، پس از مذاکرات دولت یازدهم با ۵+۱ و رایزنی های دو طرفه مسئولان وزارت خارجه ایران و آمریکا، زمزمه&zwnj..
اطلاعات بیشتر
فیات با ایران‌ خودرو مذاکره می‌کند
بعد از حصول توافق هسته‌ای بسیاری از شرکت‌های بزرگ خارجی برای حضور در ایران ابراز تمایل کردند. یکی از جنبه‌هایی که خارجی‌ها برای حضور در آن مشتاق هستند صنعت خودرو..
اطلاعات بیشتر
فورد هنسی ولوسی رپتور
پیروی پیش‌نمایشی که سال پیش صورت گرفت، شرکت هنسی پرفورمنس برنامه‌های خود برای رونمایی از ولوسی رپتور6×6   در نمایشگاه SEMA را اعلام کرد.
اطلاعات بیشتر
تست ایمنی فورد کا
فورد کا هم‌اکنون جدیدترین خودرویی است که در تست‌های تصادف لاتین انکاپ نتایج بسیار بدی به دست آورده است. خودروی مذکور که در برزیل ساخته شده و سومین مدل پرفروش این با..
اطلاعات بیشتر
تأیید مشخصات فورد موستانگ GT500
اندکی پس از آنکه تصویری به‌صورت آنلاین از فورد موستانگ GT500 منتشر شد خبر رسیده که این خودرو دارای پیشرانه 8 سیلندر 5.2 لیتری سوپرشارژدار خواهد بود. به لطف جزئیات افشا شده از س..
اطلاعات بیشتر
شکایت فورد از جان سینا به خاطر فروش GT 2017!
سوپراستار WWE و بازیگر معروف، جان سینا پس از فروش سوپرکار 500 هزار دلاری GT 2017 با شکایت فورد مواجه شد. در قرارداد فورد با مالکان آمده که آن‌ها اجازه چنین کاری را ندارند!
اطلاعات بیشتر