97/07/28

مطالب در گروه تویوتا

مطالب کاروال در گروه تویوتا

هایلوکس جدید وارد جاده‌های اروپایی شد
تویوتا با انتشار تصاویر انبوه و تیزری تبلیغاتی، از نسخه اروپایی وانت‌بار محبوب و اندازه متوسط خود هایلوکس رونمایی کرد. این وانت که در دیگر نقاط جهان با اقبال گسترده‌ای موا..
اطلاعات بیشتر
آیا تویوتا اف‌جی کروزر خودرویی کم هزینه است؟
از معدود اس یو وی‌هایی که در اقصی نقاط دنیا بسیار خوش درخشید، تویوتا اف جی کروز است. طراحی آن که از سبکی کلاسیک سود می‌برد هم رضایت خاطر جوانان، ماجراجویان و بیابان‌ن..
اطلاعات بیشتر
برنامه تویوتا برای کاهش آلودگی زیست‌محیطی تا ۲۰۵۰
تویوتا از برنامه‌های خود برای کاهش آلودگی زیست‌محیطی‌اش در سال‌های آینده خبر داده که برای برخی از آنها بازه‌ای مانند ۲۰۵۰ درنظر گرفته شده است. در این برنامه..
اطلاعات بیشتر
تویوتا تاراگو همچنان بدون تغییر ادامه میدهد
به طور رسمی خبر تکان دهنده ای در مورد تویوتا تاراگو  وجود ندارد ، حتی فروش که از سال 2006 تغییر در آن احساس نشده است. تاراگو همچنان در فروش سهام به خوبی گذشته پیش میر..
اطلاعات بیشتر
رونمایی تویوتا از نسخه به‌روز تاکسی کانسپت JPN در توکیو
اگر به‌خاطر داشته باشید، تویوتا نخستین‌بار از تاکسی کانسپت JPN در سال ۲۰۱۳ در نمایشگاه خودرو توکیو پرده‌برداری کرد. این خودروساز اوایل این هفته از یک نسخه به‌روز..
اطلاعات بیشتر
تویوتا کرولا خودرویی جاویدان
 در عالم خودرو، محصولاتی وجود دارند که آینه تمام نمای تکامل و پیشرفت‌اند. خودروهایی که جمیع محسنات را دارا بوده اما معایب آنها سخت محدود اس..
اطلاعات بیشتر
تویوتا فورچونر ۲۰۱۶ را بهتر بشناسیم
 به تازگی فیلمی از تویوتا فورچونر مدل ۲۰۱۶ منتشر شده است که قابلیت های آفرود و آنرود این خودرو رانشان می دهد. این خودرو ماه جولای سال جاری روانه بازار تایلند شد.با تو..
اطلاعات بیشتر
تویوتا FCV پلاس فراتر از یک خودرو
تویوتا با معرفی کانسپت FCV پلاس جهشی نسبتاً بزرگی به‌سوی آینده برداشت. آینده‌ای که خودروهای با سلول‌های سوختی هیدروژنی به‌اندازه&..
اطلاعات بیشتر
ورود نخستین تویوتا لندکروز ۲۰۱۶ به ایران
اولین تویوتا لندکروز ۲۰۱۶ وارد منطقه آزاد اروند شد. کمپانی تویوتا در جدیدترین مدل لندکروز تغییراتی در این خودروی محبوب ایجاد کرد.  
اطلاعات بیشتر
از تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۶ بیش تر بدانیم
به روز رسانی های این خودرو ارزش نسخه های تویوتا RAV4 کروزر پرچم دار را افزایش داده اند. تغییرات بدنه این خودرو شامل قسمت جلو با ظاهر برجسته تر..
اطلاعات بیشتر
تویوتا یاریس مدل ۲۰۱۶ در انگلستان عرضه شد
تویوتا اقدام به عرضه تویوتا یاریس مدل ۲۰۱۶ با قیمت ۱۱۴۹۵ پوند در انگلستان کرده است.   تحویل این خودرو به مشتریان از اواخر ماه دسامبر آغاز خواهد شد. یاریس در..
اطلاعات بیشتر
فروش شرایطی تویوتا و لکسوس
در بخشنامه جدید شرکت ایرتویا، شرایط فروش بسیار جذاب و متفاوتی ارائه شده است که امکان بهره مندی طیف بیشتری از هموطنان را از محصولات بزرگترین خودروساز دنیا امکان پذیر خواهد کرد...
اطلاعات بیشتر
تویوتا ، عنوان نخست خودروساز جهان را گرفت
فولکس واگن بزرگترین تولیدکننده خودرو در اروپا که درگیر بحران تقلب در ساخت یک نرم افزار آلودگی هوا در برخی از مدل های خود است، نتوانست عنوان اول خودروساز جهان را کسب کند.
اطلاعات بیشتر
حذف طرح ترافیک برای خودروهای هایبرید تویوتا و لکسس
با پیگیریهای شرکت ایرتویا و همکاری معاونت محترم حمل و نقل شهرداری تهران، مقرر گردید تمامی دارندگان خودروهای هیبرید تویوتا و لکسس، با توجه به آلایندگی بسیار کم این خودروها ، پس از ثب..
اطلاعات بیشتر
تویوتا هایلوکس
یک‌بار دیگر تویوتا دوستداران پیکاپ تراک‌ها را خوشحال کرده و نسخه ویژه‌ای از پیکاپ محبوب خود یعنی هایلوکس را معرفی نموده است.
اطلاعات بیشتر