97/07/28

مطالب در گروه بنز

مطالب کاروال در گروه بنز

تولد خروس‌جنگی مرسدس AMG C63 کوپه
ارزان‌ترین مدل کوپه مرسدس، محصولی اخمو و عصبانی به نظر می‌رسد. مخصوصاً وقتی حاصل کار مشترک مرسدس با AMG باشد، به‌سختی می‌تواند خشم خود را پنهان سازد. شاید قسمتی ..
اطلاعات بیشتر
بررسی مرسدس‌-ای‌ام‌جی C63 S سدان مدل ۲۰۱۵
در ادامه فرآیندی که از مدل جدید AMG GT آغاز شده، مدل‌های برجسته مرسدس اندک‌اندک در زیر چتر «مرسدس-ای‌ام‌جی» قرار می‌گیرند؛ چیزی که بیشتر از همه،..
اطلاعات بیشتر
۱۰+۱ شاهکار برتر مرسدس بنز در طول تاریخ
مرسدس بنز یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان است. درواقع، اعتبار کارل بنز به دلیل ساخت اولین اتومبیل مناسب در سال ۱۸۸۶ برای تبدیل این برند به پیشتاز خودروسازی جهان کا..
اطلاعات بیشتر
نیم‌نگاهی به مرسدس بنز GLA 250 فورماتیک
امروزه بازار خودروهای چندمنظوره اعم از اس یو وی، کراس‌اوور و مینی کراس‌اوور سخت گرم و روبه‌راه است و از اقبال عمومی بسیاری هم برخوردارند. در این میان، تمامی خودروسازا..
اطلاعات بیشتر
بررسی مرسدس بنز E Coupe 2015
مرسدس‌بنز کلاس E یکی از ریشه‌دار‌ترین تولیدات کمپانی دایملربنز است. سابقه تولید کلاس E به سال ۱۹۵۳ و مدل W120و ۱۲۱ باز می‌گردد. حال بیش از ۶۲ سال از تولید این خو..
اطلاعات بیشتر
بررسی اختصاصی بنز C200 مدل ۲۰۱۵
جادوی کوچک مرسدس؛ نسل جدید مرسدس بنز سی کلاس با کد W205 در حالی برای سال ۲۰۱۵ از سوی آلمان ها معرفی شد که در نسخه قبل فروش فوق..
اطلاعات بیشتر
ورود بنز 2 میلیاردی به ایران
در این بازار آشفته، شاید خریدن یک خودروی ارزان قیمت هم برای خیلی‌ها مقدور نیست، اما بعضی‌ها هستند که خودروهای فوق‌العاده گرانی سوارند. ما این بار سعی کردیم یکی از خود..
اطلاعات بیشتر
شاهکاری دیگر، مرسدس بنز S65 AMG کوپه
 از نظر ظاهری، تفاوت های این مدل با برادر کوچک تر خود یعنی S63 AMG کوپه نسبتاً اندک بوده و شامل مواردی نظیر جلوپنجره و ورودی های هوا، کالیپرهای ترمز زرد رنگ به جای قرمز، رینگ ه..
اطلاعات بیشتر
رونمایی از مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG برابوس
برابوس به صورت رسمی از بسته ارتقا خود برای مرسدس بنز C 450 و C 43 AMG رونمایی کرده است. برابوس به صورت رسمی از بسته ارتقا خود برای مرسدس بنز C 450 و C 43 AM..
اطلاعات بیشتر

مرسدس x-class

1396/08/14
مرسدس x-class
کمتر از دو ماه از انتشار نظرات مقام رده‌بالای ب ام و درباره پیکاپ مرسدس X کلاس و انتقادات صورت گرفته می‌گذرد و هم‌اکنون فولکس‌واگن نیز درباره این خودرو نظر داده ..
اطلاعات بیشتر
معرفی مرسدس-ای‌ام‌جی E63 S
خودروی خانواده‌دوست مرسدس-ای‌ام‌جی E63 S 4Matic+ توانسته با ثبت رکورد 7 دقیقه و 45.19 ثانیه عنوان سریع‌ترین استیشن پیست نوربرگ رینگ را به خود اختصاص دهد
اطلاعات بیشتر
تیزر جدید مرسدس بنز
از سال 2005 تاکنون مرسدس بنز CLS برادر دوست‌داشتنی‌تر و لوکس‌تر E کلاس بوده است. با گذشت بیش از 10 سال از معرفی نسل اول این خودرو هم‌اکنون به معرفی نسل جدید CLS ..
اطلاعات بیشتر
مرسدس بنز W111 مدل 1970
هم‌اکنون شرکت‌هایی مانند سینگر و آیکون هستند که اقدام به ساخت دوبارهٔ خودروهای کلاسیکی همچون پورشه 911 و تویوتا FJ می‌کنند. البته این خودروها به عناصر مدرنی مجهز می&z..
اطلاعات بیشتر
مرسدس بنز ای ام جی
تنها چند فرد انگشت‌شمار و خوش‌شانس که دارای جیپ‌های بسیار پرپول هستند قادر خواهند بود غربیلک فرمان مرسدس-ای‌ام‌جی Project One را در زمان فروش لمس کنند. با س..
اطلاعات بیشتر
تایید تولید مرسدس ای ام جی
ظاهراً تعداد اعضای خانواده
اطلاعات بیشتر
معرفی خودرو ایمن خودران گروه خودرو سازی بنز
بلک‌بری می‌خواهد خودروهای خودران و ارتباطی آینده امن‌تر باشند و به همین دلیل روش 7 پایه‌ای را در نظر گرفته که امیدوار است خودروسازان با استفاده از آن نگرانی&zwnj..
اطلاعات بیشتر
خبرهای ضدونقیض از خرید سهام دایملر توسط جیلی
اگر به خاطر داشته باشید همین چند روز پیش بود که در پدال خبری منتشر شد مبنی بر اینکه دایملر به تقاضای جیلی چین در خرید بخشی از سهام این غول آلمانی جواب منفی داده است؛ اما هم‌اکن..
اطلاعات بیشتر