97/07/28

فروش ویژه رنو داستر با قیمت قطعی آغاز شد

فروش ویژه رنو داستر با قیمت قطعی آغاز شد
1394/09/19 20 2820

فروش ویژه رنو داستر با قیمت قطعی آغاز شد

مدیر بازاریابی نگین خودرو ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: برای اولین بار در سال جاری فروش ویژه رنو داستر ۴WD اتوماتیک ۲۰۱۶ با قیمت قطعی آغاز شده است.

 

شکوهی افزود: رنو داستر که یک خودرو کاربردی و اقتصادی است، تا کنون با استقبال بسیار خوب علاقمندان به این برند اصیل و اروپایی در بازار ایران مواجه شده است و بدون شک با ورود مدل ۴WD اتوماتیک این محصول، شرایط برای داستر در بازار به گونه دیگری رقم خواهد خورد.

طبق اعلام واحد بازاریابی شرکت نگین خودرو، پر فروش ترین شاسی بلند ۴WD اتوماتیک اروپایی با قیمت قطعی ۱۱۴ میلیون تومان به بازار عرضه می شود و به صورت ۹۰ و ۱۲۰ روز کاری تحویل مشتریان خواهد شد.

شکوهی گفت: علاقمندان با ۶۰ و ۷۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت می توانند این خودرو را ثبت نام کنند و باقیمانده را در زمان تحویل خودرو پرداخت نمایند. همچنین از ۲۴ درصد سود مشارکت نیز بهره مند شوند که در نوع خود با توجه به قطعی بودن قیمت این خودرو فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری است.

وی در پایان تاکید کرد: این خودرو از زمان معرفی در سال ۲۰۱۰ تاکنون توانسته حضور بسیار موفقی در بازارهای جهانی داشته باشد و علت اصلی آن نیز دقیقا به قیمت مناسب و توانایی‌های آن بازمی‌گردد. اکنون بسیاری از خریدارانی که تابه‌حال توان خرید یک خودرو شاسی‌بلند اروپایی را نداشتند، می‌توانند با هزینه‌ای معقول و منطقی داستر را خریداری کنند و با توجه به ارتفاع داستر و البته قابلیت چهارچرخ متحرک آن، تا حد زیادی به دنیای خودروهای آفرود نزدیک شوند.

داستر ۴WD اتوماتیک ۲۰۱۶  با ۵ سال و یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی به فروش می رسد و هموطنان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت نگین خودرو و یا با مراجعه حضوری به شعب و نمایندگیهای فروش شرکت در سراسر کشور اطلاعات بیشتر حاصل نمایند.