97/07/26

فروش خودرو شرایطی | لیزینگ

لیزینگ و پیش فروش خودرو

فروش مزدا ۳ FL آغاز شد
به گزارش کاروال ،  شرایط اعلام شده از سوی بهمن موتوربه شرح زیر می باشد:  
مشاهده اطلاعات فروش
طرح فروش زمستانه محصولات MG آغاز شد
به گزارش کاروال به نقل از خصر خودرو ،  مدیا موتورز طرح فروش زمستانه خودروهای  MG را با اقساط ۳۶ ماهه  آغاز کرد. به گزارش کاروال ، شرایط اعلام شده از سوی مدی..
مشاهده اطلاعات فروش
فروش اعتباری محصولات هیوندای و کیا آغاز شد
بر اساس شرایط اعلام‌شده از سوی "عظیم خودرو"، انواع خودروهای هیوندای و کیا با شرایط متنوع فروش نقدی و اعتباری از سوی این شرکت عرضه می شود. در این طرح، خریداران می&zwnj..
مشاهده اطلاعات فروش
فروش شرایطی تویوتا و لکسوس
در بخشنامه جدید شرکت ایرتویا، شرایط فروش بسیار جذاب و متفاوتی ارائه شده است که امکان بهره مندی طیف بیشتری از هموطنان را از محصولات بزرگترین خودروساز دنیا امکان پذیر خواهد کرد...
مشاهده اطلاعات فروش
پیش فروش خودرو ساندرو با شرایط ویژه
پیش فروش خودرو ساندرو از روز چهارشنبه مورخ بیست و سوم دی ماه آغاز خواهد شد. به گزارش کاروال ،رضا تقوی مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از آغازدور جدید پیش فروش ..
مشاهده اطلاعات فروش
فروش مرحله ای لیفان x۶۰ از سوی کرمان موتور آغاز شد
به گزارش پایگاه خبری«کاروال» ، کرمان موتور در طرح فروش  ویژه دی ماه لیفان x60 را باقیمت قطعی 61میلیون و100 هزارتومان به فروش می رساند . زمان تحویل این خود..
مشاهده اطلاعات فروش
فروش فوری اقساطیSport 315 New MVM آغاز شد
شرکت مدیران خودرو شرایط فروش فوری اقساطیSport 315 New MVM را اعلام کرد. شرایط اعلام شده از سوی مدیران خودرو به شرح زیر می باشد:
مشاهده اطلاعات فروش
فروش اقساطی محصولات آلفارومئو آغاز شد
به گزارش پایگاه خبری سامانه خودرویی «کاروال» ، شرکت آلفاموتور فروش اقساطی محصولات آلفارومئو را با اقساط 10تا 24 ماهه آغاز کرد. ..
مشاهده اطلاعات فروش
فروش ویژه رنو داستر با قیمت قطعی آغاز شد
مدیر بازاریابی نگین خودرو ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: برای اولین بار در سال جاری فروش ویژه رنو داستر ۴WD اتوماتیک ۲۰۱۶ با قیمت ق..
مشاهده اطلاعات فروش
شرایط فروش هایما S7 شرکت ایران خودرو اعلام شد
 به اطلاع کلیه نمایندگان مجاز شرکت ایران خودرو می رساند با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در راستای تامین خواسته مشتریان ، امکان عرضه خودرو هایما (S7)  فراهم شده است...
مشاهده اطلاعات فروش