97/04/01

رانندگی با بعضی از خودروهای قرن بیستم Classic Car Club

رانندگی با بعضی از خودروهای قرن بیستم Classic Car Club
1394/06/31 20 3282

رانندگی با بعضی از خودروهای قرن بیستم Classic Car Club

 

داشتن یک خودروی کلاسیک ؛ هزینه ها و تلاش های زیادی را می طلبد که همین امر باعث شده داشتن یک خودروی کلاسیک به عنوان یک شانس تلقی شود . هرکسی میتواند هزینه های این خودروها را بپردازد ، سمت این خودروها می روند .

حال اگر کسی نتواند هزینه های این گونه خودروها بپردازد ولی خیلی علاقه به کلاسیک سواری و چرخش با این خودروها باشد ، میتواند به باشگاه های خودروهای کلاسیک مراجعه کنند تا با پرداخت هزینه ای ناچیز ؛ بتوانند خودروی مورد نظر را سوار شده و با آن رانندگی کنند .

باشگاه های خودروهای کلاسیک در نیویورک و لندن ؛ دارای پارکینگ هایی هستند که این پارکینگ ها پر از خودروهای قرن بیستم هستند که نظر خیلی از کلاسیک سواران به همین دلیل به سمت آن باشگاه ها جلب شده است .

 

در سال 1960 ولوو مدل P1800S را رونمایی کرد و در سال 1970 به یکباره از خودرویی کلاسیک رونمایی کرد که از 8 سیلندر و شاید هم بیشتر بهره می برد . هر کدام از این خودروهای کلاسیک ؛ تجربه ای جدید را در خود دارند که این تجارب فقط و فقط با رانندگی ( درایو ) با این خودروها به دست می آید .

تولید خودروها در دهه اخیر بسیار تغییر کرده است . منظور از تغییر تولید خودروها در دهه اخیر ؛ تغییر شکل ظاهری نیست . بلکه تکنولوژی ساخت خودروها ؛ ایمنی خودروها و طراحی خودروها در دهه اخیر مد نظر هستند .

این تکنولوژی ها با خود امنیتی آشکار را به ارمغان آوردند ولی مجبور هستیم چند چیز از خودروهای کلاسیک قدیمی را از دست بدهیم . این چند چیز در واقع همان تنوع شخصیت ؛ آزادی طراحی و ارتباط بین دستگاه ها با راننده ها ( درایورها ) هستند .

خودروهای کلاسیک هرگز دیگر تولید نخواهند شد . آن خودروها در قرن بیستم به بهترین شکل طراحی و تولید شده اند .

من به شما توصیه شدید میکنم که حتما به دنبال کسب تجربه از خودروهای کلاسیک بروید . این تجارب در زمانی بسیار کوتاه بدست می آیند .

 

نظر کاربران

نظر شما چیست