97/08/01

راضی‌کننده‌ترین خودروها به روایت کانسومر ریپورتز

راضی‌کننده‌ترین خودروها به روایت کانسومر ریپورتز
1396/10/5 49 648

راضی‌کننده‌ترین خودروها به روایت کانسومر ریپورتز

فرقی نمی‌کند که یک ماشین باز واقعی باشید یا خیر زیرا خرید یک خودروی جدید همیشه تجربه‌ای لذت‌بخش بوده اما خب انتخاب یک خودرو از بین سیل مدل‌های گوناگون می‌تواند امری بسیار سخت باشد. البته این‌هایی که عرض کردیم مربوط به آن ور آب بوده زیرا خرید خودرو در کشور غالباً امری استرس‌زا است زیرا همواره دعا می‌کنیم که خودروی موردنظر سالم از آب دربیاید! موسسه معتبر کانسومر ریپورتز با تست‌ها و نظرسنجی‌های وسیع خود خرید خودروی جدید را برای خریداران آسان‌تر کرده است.

بر پایه داده‌های جمع آوری شده از مالکانی که در 6 بخش به خودروها امتیاز می‌دهد کانسومر ریپورتز 5 خودرویی را که بیشتر از همه رضایت مالکان را جلب کرده‌اند معرفی می‌کند. این 6 بخش شامل تجربه رانندگی، راحتی، ارزش، استایل و طراحی، سیستم‌های صوتی و تهویه مطبوع می‌باشند. در ادامه شما را با رضایت‌بخش‌ترین خودروها در آمریکا آشنا می‌کنیم.

  1. تسلا مدل S

سدان تمام الکتریکی ایلان ماسک خودرویی است که خنده را بر لبان مالکان جاری کرده و 92.5 درصد از آن‌ها می‌گویند با روی خوش آن را دوباره می‌خرند. مدل S با استایل، راحتی و سواری خود مالکان را تحت تأثیر قرار داده و بسیار لذت‌بخش‌تر از برخی سدان های اسپورت معروف نشان می‌دهد.

  1. پورشه

اسطوره خودروسازی جهان یعنی پورشه 911 با سواری فوق‌العاده، کابین راحت و استایل فوق‌العاده که در طی سال‌ها تکامل یافته و در عین حال فوراً قابل شناسایی است مالکان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این خودروی اسپورت اشتوتگارتی برای سواری روزمره نیز فوق‌العاده بوده و در نظرسنجی کانسومر ریپورتز پس از مدل S در رتبه دوم قرار گرفته است. 92.1 درصد خریداران گفته‌اند البته که این خودرو را دوباره انتخاب خواهند کرد.

  1. شورولت کوروت

مدال برنز به مرد همه‌کاره آمریکایی یعنی شورولت کوروت تعلق می‌گیرد. این خودرو که در شرف ورود به نسل جدید است از طراحی پیشرانه وسط سود خواهد برد. البته تا زمان معرفی کوروت C8 نمونه فعلی آن یعنی C7 باعث شده 91.2 درصد خریداران بگویند این خودرو ارزش فوق‌العاده‌ای در برابر مبلغ پرداختی دارد.

  1. لینکلن کانتیننتال

لینکلن کانتیننتال با فاصله‌ای بسیار اندک پودیوم را از دست داده اما 91 درصد خریداران از این خودرو بسیار راضی هستند. کانتیننتال که در آغاز سال 2017 معرفی شده از زیر و بمی مشترک با فورد فیوژن (موندئو در برخی بازارها) بهره برده و طراحی بسیار متشخص و گیرا، تکنولوژی کاربر پسند و تجربه رانندگی راحت به همراه کابینی آرام و جادار دارد.

  1. فورد

شاید تا به اینجا متوجه شده باشید که هیچ کراس اوور، شاسی‌بلند یا پیکاپی در لیست وجود نداشته و این موضوع با توجه به محبوبیت این دسته از خودروها قابل توجه است. در حقیقت تنها یک پیکاپ تراک به لیست 5 خودروی رضایت‌بخش کانسومر ریپورتز راه یافته و آن هم فورد F-350 است. 90 درصد خریداران این خودروی هوی دیوتی می‌گویند قطعاً دوباره آن را خواهند خرید زیرا تحت تأثیر تجربه رانندگی و استایل خشن و گیرای آن قرار گرفته‌اند.  

نظر کاربران

نظر شما چیست