97/08/01

نابودی خودروها با گوی 4 تنی!

نابودی خودروها با گوی 4 تنی!
1396/09/28 49 436

نابودی خودروها با گوی 4 تنی!

کریسمس در راه است و اگر هنوز هم در دوران افسردگی پیش از تعطیلات هستید، با دیدن این ویدئو می‌توانید از شر آن خلاص شوید! اول از همه یک محوطه پارکینگ بزرگ و رایگان یافته و چند خودروی قدیمی برای اوراق کردن بیابید. همچنین نیازمند تجهیزات ضبط حرفه‌ای و یک توپ هم هستید. یک توپ بسیار بزرگ! دستورالعمل‌های بیشتر را می‌توان در ویدئوی این مطلب دید. Gav و Dan که دست‌اندرکاران کانال یوتیوب The Slow Mo Guys هستند چگونگی نابودی کامل خودروها با توپ نابودگر 4082 کیلوگرمی را توضیح می‌دهند. خب همان‌گونه که می‌دانید یکی از این اسباب‌بازی‌ها می‌تواند ساختمان‌ها را نابود کند.                                                                          به نظر می‌رسد اولین قربانی این سرگرمی یک بیوک پارک اونیوی سدان قدیمی است که پس از برخورد توپ نابودگر تقریباً از هستی ساقط می‌شود. قربانی بعدی یک هوندا المنت بوده و همان‌گونه که می‌بینید فاقد ستون درب می‌باشد. موضوع جالب اینکه ساختار بدون این خودرو آسیب کمی دیده زیرا ارتفاع بیشتر و سقف قوی‌تر داشته و تنها چپ می‌کند.

                                                                                  طرفداران ب ام و با دیدن سومین قربانی خوشحال نخواهند شد زیرا سری 3 کد E46 فیس لیفت کانورتیبل نیز نابود می‌شود. افراد انجام دهنده این کار توپی را که به ابعاد و وزن تقریبی یک فیل آفریقایی جوان است به ارتفاع حدود 35 متری رسانده و آن را با سرعت 98 کیلومتر در ساعت به‌سوی محصول ب ام و رها می‌کنند.

موضوعی که سورپرایز کننده است عدم نابودی کامل این خودروهای قدیمی پس از برخوردی سهمگین است. در کل این توپ بزرگ در نابودی ساختمان‌ها عملکرد بسیار خوبی را نشان می‌دهد.

سورپرایز کوچکی در خاتمه ویدئو وجود دارد که شما را به دیدن آن توصیه می‌کنیم. لذت ببرید!

نظر کاربران

نظر شما چیست