97/08/01

تصادفات سنگین

تصادفات سنگین
1396/09/20 49 506

تصادفات سنگین

پیست نوربرگ رینگ، قاتل راننده‌های پرادعا و ناشی!
بسیاری از رانندگان به اشتباه معتقدند دست‌فرمان خوبی دارند اما زمانی که اوضاع پیچیده می‌شود می‌فهمند که مهارتی برای کنترل خودرو ندارند! در جاده‌های عمومی این اعتماد به سقف (!) می‌تواند بسیار خطرناک باشد مخصوصاً برای رانندگانی که در اطراف شما هستند. در اکثر موارد بهتر است نقاط ضعف خود را در پیست برطرف کنید هرچند در کشور ما تعداد پیست‌های استاندارد و درجه‌یک به تعداد انگشتان یک دست نیز نمی‌رسد. البته وقتی از پیست امن حرف می‌زنیم منظور ما پیست نوربرگ رینگ نیست! بی‌شک نوربرگ رینگ مشهورترین پیست دنیا بوده و سر جکی استوارت آن را “جهنم سبز” نامیده و قطعاً شما نیز پس از مشاهده این ویدئو دلیل نام‌گذاری آن را خواهید فهمید.
برخلاف اکثر پیست‌های دنیا، نوربرگ رینگ برای استفاده عموم باز بوده و تنها باید یک گواهینامه رانندگی معتبر داشته باشید. شما می‌توانید محدودیت‌های خودروها را بدون نگرانی جاده‌های عمومی کشف کنید. متأسفانه همیشه همه‌چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود! این ویدئوی 10 دقیقه‌ای شامل برخی از بدترین تصادفاتی است که از زمان افتتاح این پیست تاکنون رخ داده است. بسیاری از این تصادف جزئی هستند اما برخی نیز بسیار سنگین بوده و شامل چپ کردن‌های وحشتناک است.

به یاد داشته باشید برخی خودروها و جاده‌ها اشتباهات راننده را نمی‌بخشند. خودروها و جاده‌های داخلی هرگز اشتباهات راننده را نمی‌بخشند! پس اگر به خودتان رحم نمی‌کنید حداقل به فکر خانواده و اطرافیان بی‌گناه خود باشید…

نظر کاربران

نظر شما چیست