97/07/27

مهمترین خودرو های هفته

مهمترین خودرو های هفته
1396/09/24 49 319

مهمترین خودرو های هفته

آدینه‌ای دیگر فرارسید و بازهم به‌رسم هفته‌های گذشته با جستجو در دنیای جذاب ماشین، مهم‌ترین اعداد خودرویی هفته را انتخاب کرده‌ایم.

                                                                                                      این قطر دیسک‌های ترمز جلوی فیبر کربنی لامبورگینی اوروس به اینچ است. با وجود ۶۵۰ اسب بخار قدرت در کنار وزن 2155 کیلوگرمی، در این سوپراس‌یووی، ترمزهای قدرتمند بسیار مهم است.

                                                                                                     این قیمت پایه ساعت‌هایی است با قطعات بازیافتی فورد موستانگ کلاسیک ساخته شده‌اند. شرکت REC موستانگ‌های کلاسیک خراب یا اسقاطی را پیدا کرده و از قطعات آن‌ها برای ساخت این ساعت‌های جذاب استفاده می‌کند. سال تولید و شماره وین خودرو نیز روی پلاکی روی ساعت نصب می‌شود.

 

                                                                                                     این تعداد دوری است که در به‌روزرسانی جدید بازی فورزا موتوراسپرت ۷ می‌توان در یک مسابقه تجربه کرد. همچنین با دانلود پکیج Doritos می‌توان خودروهایی چون جیپ گرند چروکی ترک‌هاوک و نیسان سافاری مدل ۱۹۸۵ را نیز به بازی اضافه نمود.

                                                                                                     این حداکثر ظرفیت کشش (بکسل) تراک فورد سوپر دیوتی مدل ۲۰۱۸ به کیلوگرم است. این ظرفیت فوق‌العاده به لطف پیشرانه ۶.۷ لیتری V8 توربودیزل ارتقاءیافته به دست آمده که حالا ۴۵۰ اسب بخار قدرت و 1267 نیوتن متر گشتاور دارد که افزایش ۱۰ واحدی در هرکدام را نشان می‌دهد.

                                                                                                      این میزان قدرت مرسدس بنز SL60 AMG مدل ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۸ است. این یکی از ۱۱ خودروی بسیار جذابی است که تا پیش‌ازاین وارد کردن آن‌ها به ایالات‌متحده ممنوع بود اما از ابتدای سال 2018 می‌توان آن‌ها را بدون نگرانی در مورد مطابقت با الزامات ایمنی و به‌صورت قانونی به آمریکا وارد نمود.

نظر کاربران

نظر شما چیست