97/07/26

مهمترین خودرو های هفته

مهمترین خودرو های هفته
1396/09/17 49 250

مهمترین خودرو های هفته

در هفته‌های پایانی پاییز به‌رسم هفته‌های گذشته بازهم با قسمتی دیگر از سری مطالب مهم‌ترین اعداد خودرویی هفته در خدمت شما هستیم.

                                                                                                     این قطر لاستیک‌های آفرودی به اینچ است که امکان نصب آن‌ها در نسل جدید جیپ رانگلر بدون هیچ‌گونه تغییری وجود دارد. این ویژگی برای کسانی که به تجهیز خودروی خود به قطعات آفرود افترمارکتی علاقه دارند بسیار مطلوب خواهد بود.

                                                                                                     این محدودیت الکترونیکی حداکثر سرعت شورلت کوروت ZR1 به کیلومتر در ساعت است. این هیولای آمریکایی که قوی‌ترین کوروت تولیدی تاریخ محسوب می‌شود، به نیروگاه 6.2 لیتری V8 با 755 اسب بخار قدرت و 970 نیوتن متر گشتاور مجهز است.

                                                                                                     این میزان فشار جانبی به واحد جی است که کوپهٔ جدید سالین S1 می‌تواند تحمل کند. این یک کوپهٔ موتور وسط با بدنهٔ فیبر کربنی است که 450 اسب بخار قدرت داشته و فروش آن با قیمت 100 هزار دلار از تابستان آینده آغاز خواهد شد.

                                                                                                     این تعداد نگه‌دارنده‌های لیوان در کراس‌اوور سه ردیفهٔ جدید سوبارو ایسنت است. این خودرو که در دو نسخهٔ هفت‌نفره و هشت‌نفره عرضه خواهد شد، به یک پیشرانهٔ 2.4 لیتری چهار سیلندر تخت توربو مجهز است که 260 اسب بخار قدرت و 375 نیوتن متر گشتاور دارد.

                                                                                                     این تعداد صندلی‌های نسل جدید مرسدس بنز CLS است. ترکیب نسل قبلی این خودرو به‌صورت 2+2 بود اما به دلیل تقاضای خریداران مبنی بر ارائهٔ سه صندلی در قسمت عقب، مرسدس بنز نسل جدید آن‌را با ظرفیت پنج نفر ارائه کرده است.

نظر کاربران

نظر شما چیست