97/07/27

تایید تولید مرسدس ای ام جی

تایید تولید مرسدس ای ام جی
1396/09/12 49 268

تایید تولید مرسدس ای ام جی

ظاهراً تعداد اعضای خانواده مرسدس CLS با اعلام تولید نسخه الکتریکی شده AMG 53 افزایش خواهد یافت.

                                       گفته شده که مرسدس-ای‌ام‌جی CLS53 هیبریدی شده ژانویه سال 2018 در نمایشگاه خودروی دیترویت حضور خواهد یافت. هم‌اکنون نسل جدید این خودرو در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس 2017 حضور دارد.

CLS هیبریدی شده از نشان‌های AMG سود خواهد برد و توبیاس موئرز تأیید کرده که این خودرو جایگاهی بین نسخه‌های 43 و 63 خواهد داشت. انتظار می‌رود خودروی مورد بحث از پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری با یک واحد الکتریکی 67 اسبی و مجموعه باتری لیتیوم-یونی استفاده کند و مجموع خروجی قوای محرکه به 429 اسب بخار برسد.

هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو در حالت تمام الکتریکی نیز قابلیت استفاده خواهد داشت یا خیر اما این نسخه از CLS می‌تواند از تکنولوژی ترمزهای احیا شونده که باعث شارژ باتری می‌شود سود ببرد.

جدای از تأیید قدرت تولیدی و نام‌گذاری مرسدس-ای‌ام‌جی CLS53، موئرز می‌گوید نسخه 53 از E کلاس کنونی نیز می‌تواند در آینده‌ای نزدیک تولید شود. البته گفته شده این قوای محرکه تنها در نسخه‌های کوپه و کانورتیبل سدان محبوب مرسدس بکار خواهد رفت درحالی‌که مدل‌های سدان و استیشن همچنان با پیشرانه 8 سیلندر در دسترس خواهند بود.

افرادی که به دنبال قدرت بیشتر سدان چهار درب اشتوتگارتی‌ها هستند باید منتظر سدان AMG GT4 باشند که سال آینده معرفی خواهد شد. این خودرو در قدرتمندترین نسخه از پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربوی متصل به واحدی الکتریکی سود خواهد برد و همانند کانسپت AMG GT قدرتی در حدود 800 اسب بخار خواهد داشت.

نظر کاربران

نظر شما چیست