97/08/02

تیزر جدید مرسدس بنز

تیزر جدید مرسدس بنز
1396/08/30 49 491

تیزر جدید مرسدس بنز

از سال 2005 تاکنون مرسدس بنز CLS برادر دوست‌داشتنی‌تر و لوکس‌تر E کلاس بوده است. با گذشت بیش از 10 سال از معرفی نسل اول این خودرو هم‌اکنون به معرفی نسل جدید CLS در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس نزدیک می‌شویم و اخیراً تیزر نسبتاً واضحی از آن منتشر شده است.

تیزر یاد شده نمای جلوی CLS را به نمایش گذاشته و سایه‌ای از نمای جلوی خودرو نشان دهنده برخی شاخصه‌های مدل قبلی مخصوصاً در بخش جلوپنجره الماسی است. به نظر می‌رسد چراغ‌های جلو کاملاً جدید باشند و از سایر محصولات مدرن کمپانی پیروی کرده باشند.

جدای از تیزر منتشر شده توسط مرسدس بنز، کمپانی چیز دیگری را اعلام نکرده است. خوشبختانه تصاویر جاسوسی متعددی از این سدان جدید منتشر شده‌اند که در آن می‌توانیم خط سقف خمیده‌تر نسبت به نسل قبل، اورهنگ های جلو و عقب بزرگ و چراغ‌های عقب جدید را تشخیص دهیم.

اگرچه که هنوز تصویری از کابین CLS جدید منتشر نشده اما انتظار داریم همان جزئیات لوکس نسل قبلی در این خودرو نیز تکرار شوند. بخش اعظم قطعات کابین از نسل جدید E کلاس گرفته خواهند شد و CLS برای اولین بار به‌صورت 5 نفره نیز در دسترس خواهد بود زیرا مشتریان این را می‌خواهند.

نسل جدید مرسدس CLS چند روز دیگر در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس معرفی و اواخر سال وارد بازار خواهد شد. به خاطر تقاضای کم، احتمالاً نسخه شوتینگ بریک CLS تولید نخواهد شد.

نظر کاربران

نظر شما چیست