97/08/01

الاغی که مک لارن را با هویج اشتباه گرفت!

الاغی که مک لارن را با هویج اشتباه گرفت!
1396/08/25 49 457

الاغی که مک لارن را با هویج اشتباه گرفت!

زمانی که مارکوس زان مک لارن 650S اسپایدر نارنجی رنگ خود را در کنار جاده‌ای فرعی در آلمان پارک کرد هیچ‌گاه فکر نمی‌کرد که در موقع بازگشت شاهد جویده شدن خودرو 365 هزار دلاری خود توسط یک الاغ باشد! الاغی که در مزرعه نزدیک محل پارک این خودرو مشغول گشت‌وگذار بوده بخش پشتی آن را جویده و آسیب قابل‌توجهی را به مک لارن مالک وارد کرده است.

مارکوس در گفت‌وگو با روزنامه بیلد آلمان گفت:

من به آینه عقب خودرو نگه کرده و ناگهان یک جفت گوشِ دراز را دیدم! سپس صدای قوی‌ای شنیدم. این صدا متعلق به الاغی بود که گلگیر خودرو را خورده بود!

بنا به گزارش منتشر شده، دادگاهی در آلمان مالک الاغ را محکوم به پرداخت مبلغ 5800 یورویی به خاطر آسیب وارده به خودرو کرده است. بخش عقب گفته توسط الاغ جویده شده و به رنگ و بخش‌های فیبر کربنی بدنه آسیب زده است. در کل گفته می‌شود آسیب وارده در حدود 30 هزار یورو می‌باشد. بخش اعظم هزینه آسیب توسط نمایندگی مک لارن در این منطقه پوشش داده شده اما 5800 یوروی باقی مانده را باید مالک الاغ پرداخت کند.

                                                                                                 ظاهراً مالک این حیوان در زمان وقوع حادثه از پرداخت هزینه خودداری کرده و گفته که مالک خودرو نباید سوپر اسپورت گران‌قیمت خود را نزدیک این مکان پارک می‌کرد. از آنجایی که بیمه از پرداخت بخش اعظم هزینه آسیب خودداری کرده، زان مجبور شده از مالک الاغ به دادگاه شکایت کند.

                                                                                                     پلیس می‌گوید الاغ بیچاره این خودرو را با یک هویج بزرگ اشتباه گرفته و زان نیز با این عقیده موافق است:

احتمالاً الاغ فکر کرده این خودرو یک هویج با چهار چرخ است. من از دست او عصبانی نیستم.

نظر کاربران

نظر شما چیست