97/07/27

معرفی DS3

معرفی DS3
1396/08/22 49 614

معرفی DS3

برند لوکس و فرانسوی DS در حال کار بر روی شاسی‌بلند کامپکت کاملاً جدیدی است که خودروهایی چون مینی کانتری‌من و آئودی Q2 را هدف قرار خواهد داد.

این شاسی‌بلند جدید که احتمالاً با نشان DS3 کراس بک شناخته خواهد شد در سال 2019 و همراه با نسل جدید پژو 208 عرضه خواهد شد. این دو خودرو اولین محصولاتی هستند که از پلتفرم جدید CMP پژو-سیتروئن سود خواهند برد

DSکراس بک 2019 تنها 4 متر طول خواهد داشت و طراحی آن ترکیبی از شاخصه‌های DS3 کنونی و مدل DS7 کراس بکی خواهد بود که اخیراً عرضه شده است. البته خودروی مورد بحث جانشین مستقیم هاچبک DS3 نخواهد بود و این هاچبک نیز همراه با شاسی‌بلند جدید شرکت فروخته خواهد شد.

یکی از مدیران ارشد DS می‌گوید:

از میان 650 هزار دستگاه خودرویی که DS از سال 2010 تاکنون فروخته، دوسوم از نوع DS3 بوده‌اند. البته که ما باید روی تعداد زیادی از مشتریان که در طی 6 یا 7 سال گذشته این خودرو را خریده‌اند سرمایه‌گذاری بزرگی بکنیم.

او ادامه می‌دهد:

جدای از این موضوع ما همچنین شاهد تکامل و تحول بازار هستیم. می‌توان همین موضوع را درباره مینی نیز دید. خودروهایی چون کانتری من در حال محبوبیت بوده درحالی‌که دیگر هاچبک های سه درب با افت فروش مواجه هستند. همین داستان درباره آئودی نیز صدق می‌کند.

مدیر DS تصریح می‌کند:

خب به همین دلیل است که ما می‌خواهیم سودده ترین خودروها را داشته و مشتریان DS3 را فراموش نکرده‌ایم. در نسل‌های بعدی محصولات DS شما عناصر زیادی چون شخصی‌سازی، مدل‌های سفارشی و… خواهید دید.

مهم‌ترین بخش از برنامه برای DS3 کراس بک جدید ارائه نسخه کاملاً الکتریکی آن خواهید بود که گفته شده اندکی پس از معرفی نسخه‌های عادی در سال 2019 رخ خواهد داد. این مدل از پیشرانه الکتریکی 114 اسبی و مجموعه باتری 50 کیلووات ساعتی استفاده کرده و محدوده حرکتی حدود 450 کیلومتری خواهد داشت.  

نظر کاربران

نظر شما چیست