97/08/02

استون مارتین

استون مارتین
1396/08/16 49 551

استون مارتین

نسل بعدی استون مارتین ونکوئیش سال آینده وارد بازار خواهد شد و بنا به گفته مدیرعامل شرکت آقای اندی پالمر، این خودرو رقیب مستقیم فراری 812 سوپرفست خواهد بود.

توسعه نسل جدید ونکوئیش چند ماه زمان برده و مراحل نهایی خود را سپری می‌کند. پالمر در گفت‌وگو با اتوکار گفت که این خودرو فوق‌العاده خوب خواهد بود. البته بهتر است ونکوئیش جدید برای رقابت با 812 به طرز باورنکردنی‌ای خوب باشد.

قلب تپنده این لوکس بریتانیایی پیشرانه 12 سیلندر 5.2 لیتری توئین توربویی خواهد بود که با آن بیگانه نیستیم. البته قدرت این پیشرانه باید به بیش از 600 اسب بخاری ارائه شده در DB11 برسد. در حقیقت اگر استون مارتین می‌خواهد ونکوئیش از نظر پرفورمنس رقیب 812 سوپرفست باشد باید این پیشرانه 12 سیلندر حداقل قدرت 700 اسب بخاری داشته باشد.

پالمر گفت:

بخش اعظم سرمایه‌گذاری تولید برای ونکوئیش خاتمه یافته است. کارهای باقی مانده شامل آماده‌سازی بخش تولید خودرو است. ما پروتوتایپ های بیشتری برای اطمینان از اینکه آماده تولید ونکوئیش هستیم ساخته‌ایم.

اگرچه نسل جدید ونکوئیش از همان پلتفرم بکار رفته در DB11 استفاده خواهد کرد اما استون مارتین می‌گوید این خودرو به لطف داون فورس بیشتر و سیستم تعلیق کاملاً بازنگری شده در سر پیچ‌ها بسیار سریع‌تر خواهد بود.

نظر کاربران

نظر شما چیست