97/07/27

نقش مهم بیوک در استراتژی الکتریکی سازی جنرال موتورز

نقش مهم بیوک در استراتژی الکتریکی سازی جنرال موتورز
1396/08/16 49 561

نقش مهم بیوک در استراتژی الکتریکی سازی جنرال موتورز

جنرال موتورز اخیراً برنامه‌های خود برای عرضه حداقل 20 خودروی الکتریکی جدید تا سال 2023 را اعلام کرده و بیوک نقش مهمی در تحقق این تصمیم خواهد داشت.

معاون برند بیوک و جی ام سی در خلال مصاحبه جدید خود گفته که این کمپانی نقش پررنگی در برنامه‌های آتی جنرال موتورز خواهد داشت. او از اشاره به جزئیات خودداری کرده اما گفته است: “ما چندین محصول در بازه زمانی نسبتاً کوتاه خواهیم داشت.” البته این محصولات ضرورتاً الکتریکی نخواهند بود. بیانیه اخیر منتشر شده خیلی تعجب‌برانگیز نبوده زیرا بیوک اخیراً مدل لاکراس 2018 را معرفی کرده که دارای سیستم eAssist می‌باشد. این سیستم باعث می‌شود مصرف سوخت خودرو کم باشد.

همچنین گفته شده که بیوک احتمالاً خودرویی الکتریکی را در سال 2019 معرفی خواهد کرد. اخبار پیشین نشان می‌دادند که این خودرو بر پایه شورولت بولت ساخته خواهد شد و دارای استایلی برگرفته از کراس اوور خواهد بود که باعث خواهد شد شبیه یک انکور آینده‌نگرانه شود. انتظار می‌رود قوای محرکه بولت در این خودرو دیده شود اما ظاهراً کندتر و گران‌تر از پسرعموی خود خواهد بود.

مدیر بیوک می‌گوید خودروهای الکتریکی با وجهه شرکت هماهنگی داشته زیرا احساس خوش‌ساخت بودن کابین به همراه قوای محرکه کاملاً الکتریکی منتقل می‌شود. او همچنین گفته که مدل‌های الکتریکی توسعه یافته برای کشور چین نهایتاً به آمریکا نیز راه خواهند یافت زیرا تقاضا برای محصولات دوستدار محیط‌زیست در حال افزایش است.

نظر کاربران

نظر شما چیست