97/08/02

بهترین خودرو های هفته

بهترین خودرو های هفته
1396/08/15 49 676

بهترین خودرو های هفته

                                                                                                     این وزن کل ساختار و فریم فیبری کربنی هایپراسپرت جدید آپولو Intensa Emozione به کیلوگرم است. این هایپرکار جدید عملکرد فوق‌العاده‌ای هم دارد چراکه از یک نیروگاه 6.3 لیتری V12 استفاده می‌کند که 780 اسب بخار قدرت دارد و با تکیه بر آن می‌تواند ظرف تنها 2.7 ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر در ساعت رسیده و در ادامه نهایتاً به حداکثر سرعت 333 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. این هایپرکار جدید آپولو 2.6 میلیون دلار قیمت دارد.

                                                                                                     این میزان حجم کمتر صندوق بار ب‌ام‌و X2 نسبت به X1 به کیلوگرم است. X2 شیک‌تر و اسپرت‌تر از X1 بوده و طول و ارتفاع کمتری هم نسبت به آن دارد درحالی‌که در جلو و عقب نیز از نمای منحصربه‌فردی سود می‌برد؛ اما غیرازاین موارد، این دو کراس‌اوور به‌طور گسترده‌ای با یکدیگر اشتراک دارند که ازجملهٔ این اشتراکات می‌توان به پلت‌فرم، طرح داخلی و پیشرانهٔ 2 لیتری چهار سیلندر با سامانهٔ چهارچرخ محرک برای ایالات‌متحده اشاره کرد.

                                                                                                     این میزان وزن کمتر پورشه 911 کاررا تورینگ نسبت به نسخهٔ استاندارد به کیلوگرم است. برای رسیدن به این کاهش وزن، در این خودرو مواردی چون نمایشگر سیستم اطلاعاتی-سرگرمی و صندلی‌های عقب حذف شده است؛ اما در عوض پورشه در 911 کاررا T سیستم مدیریت فعال تعلیق خود را ارائه کرده و ضریب گیربکس شش سرعتهٔ دستی آن و همین‌طور دسته‌دندهٔ آن‌را کوتاه‌تر کرده است. این موارد موجب شده تا کاررا T نسبت به کاررای معمولی 0.1 ثانیه زودتر از صفر به سرعت صد کیلومتر در ساعت برسد.

                                                                                                        این مبلغی است که برای سفارش پکیج Hot Wheels برای شورلت کامارو باید پرداخت شود. این پکیج مواردی چون برچسب‌های بدنه، آرم پنجاه‌سالگی Hot Wheels دوخت و تریم نارنجی داخلی و دیگر موارد را به کامارو اضافه می‌کند. این پکیج برای مدل‌های 2LT و 2SS کامارو قابل سفارش است و راه ارزان‌قیمتی برای خاص نمودن این ماسل کار محسوب می‌شود.

                                                                                                     این میزان افزایش استحکام نوار آنتی رول عقب فورد موستانگ به درصد است که با سفارش پکیج عملکردی سطح 2 جدید ایجاد می‌شود. این پکیج به‌تازگی برای موستانگ V8 ارائه شده و به‌منظور تقویت توانایی‌های آن در پیست در نظر گرفته شده است. این پکیج شامل تجهیزاتی چون قطعات آئرودینامیکی کاربردی، تعلیق بازتنظیم شده، آنتی رول مستحکم‌تر، خنک‌کنندگی بیشتر پیشرانه و رینگ‌های 19 اینچی جدید با لاستیک‌های میشلن پایلوت اسپرت کاپ 2 می‌شود.

نظر کاربران

نظر شما چیست