97/07/26

تویوتا هایلوکس

تویوتا هایلوکس
1396/08/8 49 646

تویوتا هایلوکس

یک‌بار دیگر تویوتا دوستداران پیکاپ تراک‌ها را خوشحال کرده و نسخه ویژه‌ای از پیکاپ محبوب خود یعنی هایلوکس را معرفی نموده است. این خودرو هایلوکس Bruiser نام داشته و به منظور ادای احترام به مدل رادیو کنترلی ساخته شده توسط تامیا در دهه 80 میلادی تولید گشته است. این مدل ویژگی‌های جذاب زیادی داشته که باعث شده نمای منحصربه‌فردی داشته باشد.

هایلوکس بریزر که بر پایه نسخه Extra Cab ساخته شده دارای سیستم تعلیق ارتقا یافته، نسبت جدید دیفرانسیل و قوس چرخ‌های بزرگی است که فضا را برای لاستیک‌های آفرود 35 اینچی ایجاد نموده‌اند.

برای اطمینان از اینکه بدنه این هایلوکس ویژه با ظاهر اسباب‌بازی بیش از 30 سال پیش همخوانی دارد تویوتا از رنگ آبی الماسی متالیک استفاده کرده است. همچنین برخی از جزئیات با دست ساخته شده‌اند و تکمیل کننده نهایی این بخش آنتن بزرگی بوده که به پشت کابین متصل شده است.

نیروبخش این خودرو پیشرانه 4 سیلندر توربو دیزلی است که قدرت 148 اسبی داشته و این نیرو از طریق یک گیربکس 6 سرعته دستی به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود.

نیازی به گفتن نیست که تویوتا برنامه‌ای برای تولید این خودرو نداشته اما کانسپت یاد شده در رویدادهای متنوعی در بریتانیا حضور خواهد داشت.

نظر کاربران

نظر شما چیست