97/07/26

شورولت کوروت

شورولت کوروت
1396/08/8 49 341

شورولت کوروت

با اینکه شورولت کوروت Z06 قدرت و گشتاور بیشتری نسبت به دوک بریتانیایی یعنی مک لارن 570S کوپه دارد اما این مدل ویژه پا را فراتر گذشته و از گیربکس 7 سرعته دستی بهره می‌برد.

بدین ترتیب در زمان مسابقه، استارتی فوق‌العاده با این خودرو سخت‌تر از نمونه مجهز به گیربکس اتوماتیک بوده و اگرچه مسابقه به تصویر کشیده شده در این نوشتار از سکون آغاز نشده اما هنوز هم راننده تأثیر قابل‌توجهی روی رفتار خودرو داشته و البته راننده کوروت قادر بوده به اندازه مغز اتوماتیک مک لارن تعویض‌های سریعی داشته باشد.

چیزی که می‌خواهیم بگوییم این است که برخی افراد شاید با دیدن ویدئوی زیر کاملاً سورپرایز شوند! سورپرایز نه به خاطر برنده بلکه به خاطر روشی که برنده می‌شود.

از نظر اعداد و مشخصات، واضح است که باد به‌سوی شورولت کوروت Z06 می‌وزد. با استفاده از پیشرانه 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژردار، کوروت قدرت 650 اسبی و گشتاور 880 نیوتون متری خود را به چرخ‌های عقب می‌فرستد.

در مقام مقایسه باید گفت مک لارن 570S “تنها” قدرت 562 اسب بخاری و گشتاور 600 نیوتون متری داشته اما بار دیگر می‌گوییم که مزیت تعویض‌های سریع‌تر دنده و وزن سبک‌تر یک خودرو را همیشه در نظر داشته باشید…

نظر کاربران

نظر شما چیست