97/07/27

زیباترین و گرانترین ماشین شاسی بلند جهان + عکس

زیباترین و گرانترین ماشین شاسی بلند جهان + عکس
1394/11/6 20 7322

زیباترین و گرانترین ماشین شاسی بلند جهان + عکس

هر زمان اسم ماشین شاستی بلند به گوش می رسد اولین ماشینی که بدهن ما میرسد شاید لندکروز باشد یا هر ماشین دیگری که مورد علاقه ماست . اما تا به حال زیباترین ماشین شاستی بلند دنیا را دیدید ؟  این ماشین وفق حرفه ای که در ادامه خواهید دید شرکت لندروور طراحی کرده است اما نه به تنهایی با کمک شرکت اسلحه سازی معروف هلند هلند . این ماشین بسیار زیبا به تعداد محدودی به صورت سالایانه تولید می شود در حال حاضر دو شرکت تصمیم گرفته اند سالایانه 40 عدد از این خودرو را روانه بازار کنند و قیمت پایه را فعلا 287 هزار دلار اعلام کرده اند . این رقم اعلام شده می تواند لقب گران ترین ماشین شاستی بلند دنیا را به خود بگیرد .
 


 

ماشین لندروور در اصل بدنه رنجروور دارد و یک خودروی فوق لوکس برای اشراف زاده ها می باشد . با توجه به همکاری شرکت اسلحه سازی هلند هلند این ماشین طوری طراحی شده که استفاده راحتری را برای شکارچیان داشته باشد .

این نسخه از ماشین ظاهری مانند مدل lwb دارد اما با یکسری تفاوتهای که برای اشراف زاده هایی که می خواهند سوار این ماشین بشوند بسیار دل باز و وسیع باشد . تمام روکش های این ماشین از چرم اصل می باشد . (کاروال)به جز تو دوزی ها که چرم هلند هست تمام دستگیره ها و کوم ها از چوب گردوی فرانسه است تمام بدنه داخل از استیل و برنزه است که روی ان کنده کاری های بسیار شیکی انجام داده اند .
 

علاوه بر اینکه این ماشین منحصر به فرد زیبایی فوق العاده ای دارد امکانات بسیاری از قبیل Vip بودن یخچال تخصصی , صندلی ماساژ , تهویه اتومات زمانی که سیگار می کشید به صورت اتومات تهویه روشن می شود , فاصله های بین صندلی الکترونیکی قابل تنظیم است . و از انجایی که این ماشین را یک شرکت اسلحه سازی طراحی کرده است تا دلتون بخوات محفظه های مخفی برای جاسازی اسلحه درست کردند .
 

 

 

نظر کاربران

نظر شما چیست