97/07/27

کیا اپتیما کروک 2016، در نماشگاه سما نمایش داده می شود.

کیا اپتیما کروک 2016، در نماشگاه سما نمایش داده می شود.
1394/11/1 20 5998

کیا اپتیما کروک 2016، در نماشگاه سما نمایش داده می شود.

کیاموتورز از آن دسته از شرکت های خودوسازیست که قرار است در نمایشگاه امسال سما، ماشین های مفهمومی خود را معرفی کند و بنظر می رسد با نمایش این ماشینش دوستداران ماشین را دیوانه تر کند! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اپتیمای معمولی 2016 که تقریبا تیرماه معرفی شد، یک ماشین شیک و سواری بود اما اپتیما 2016 عرضه شده برای نمایشگاه سما کروک است و خبری از سقف نیست. کیا می گوید از استیل اضافی برای نگه داشتن بدنه شیاردار ماشین خود استفاده کرده تا علیرغم نداشتن سقف، همچنان مستحکم باشد.شیارها را می توانید روی کاپوت و زیردرهای ماشین و همچنین روی گلگیرها به وضوح ببینید که تا چه اندازه به زیبایی اپتیمای کروک 2016 کیا اضافه کرده است.

 

 

مسئله بسیار جالبی که می توانید در عکس ماشین هم ببینید، اینست که افرادی که در عقب ماشین می نشینند، باید درهای عقب را در خلاف جهت ماشین های معمولی باز و بسته کنند که این خود باعث خشونت، قدرت و جذابیت ماشین شده است. اپتیما کروک کیا، ویژگی های ظاهری جذاب دیگری هم مثل چرخ های 20 اینچی با روکش کروم، روکش چرم جدید بر روی صندلی های جلو و عقب و بالاخره سیستم اگزوز که قدرت 245 اسب بخاری موتور 4سیلندری، 2لیتری توربو اپتیما کروک را نشان می دهد. رنگ آبی این ماشین کروک و صندلی های چرم کرمی سفارشی اش، جذابیتش را دو چندان کرده است.(کاروال)

بدون شک ماشینی که چرخ ها و درهای معمولی ندارد را باید بسیار زیبا معرفی کرد. این دو ویژگی اپتیما کروک 2016 را جز بهترین ها نگه خواهد داشت. البته کیا برنامه ای برای تولید انبوه این مدل خود را ندارد. کیا اپتیما کروک 2016 امروز در نمایشگاه سما نمایش داده می شود.

نظر کاربران

نظر شما چیست