97/02/06

«تیگو5» در کانون توجه مشتریان ایرانی

«تیگو5» در کانون توجه مشتریان ایرانی
1394/10/19 10 3084

«تیگو5» در کانون توجه مشتریان ایرانی

کاروال: در حالی که خودرو چری تیگو5 عنوان یکی از پرفروش ترین خودروهای بازار چین در سال 2015 را به دست آورده، در بازار خودرو ایران نیز با استقبال مشتریان ایرانی مواجه شده است.
به گزارش «کاروال»، خودروی چری تیگو5 ، به عنوان یک شاسی بلند لوکس و مناسب برای خانواده که به تازگی توسط شرکت مدیران خودرو راهی بازار کشور شده، با توجه به امکانات و مشخصات فنی و ظاهری مورد توجه بسیاری از مشتریان ایرانی قرار گرفته است.
این گزارش می افزاید: خودرو تیگو5 استراتژیک چری در بازار ایران نیز مانند سایر بازارهای بین المللی چون روسیه و آمریکای جنوبی فروش موفقی را تجربه کرده است. میل به مصرف خودروهای شاسی بلند لوکس و خانوادگی در بازار ایران به مانند سایر بازارها در حال رشد بوده و هر سال طیف وسیعی از مشتریان ایرانی جذب این گونه خودروها می شوند.
همین گزارش حاکی است، خودروی تیگو 5 به دلیل قدرت زیاد، ویژگی های فنی مناسب و همینطور استفاده به جا از تکنولوژی و کیفیت بالای ساخت و تولید با مقبولیت خوبی از طرف بازار روبرو شد. در کشور چین خودرو تیگو 5 با فروشی بیش از 10000 دستگاه در ماه موفق به دستیابی به افتخاراتی همچون 5 ستاره C-NCAP شده است.
خارج از مرزهای چین، بعد از معرفی این محصول در 2015 تیگو 5 با تکیه به مزایای خاص خود و همینطور طراحی کم نظیر داخلی و خارجی، قدرت موتور و هندلینگ، نامزد دریافت جایزه بهترین SUV سال 2015 در شیلی شد. این خودرو همینطور با استقبال خوبی در آمریکای جنوبی و خاور میانه روبرو شد.
با این همه خودرو تیگو5 با توجه به قرار گرفتن در رده خودروهای شاسی بلند زیر 100 میلیون تومان، این روزها نگاه بسیاری از مشتریان ایرانی را به خود معطوف ساخته است.

«تیگو5» در کانون توجه مشتریان ایرانی

نظر کاربران

نظر شما چیست