97/04/01

10 سوپرخودرویی که با کمتر از 50 هزار دلار میتوانید بخرید!

10 سوپرخودرویی که با کمتر از 50 هزار دلار میتوانید بخرید!
1394/10/17 10 3486

10 سوپرخودرویی که با کمتر از 50 هزار دلار میتوانید بخرید!

این 10 سوپر خودرویی هستند که شما میتوانید با کمتر از 50 هزار دلار آن ها را داشته باشید.

وقتی میگوییم سوپر خودرو منظور ما خودروهایی زیبا هست که هم از نظر قیمتی گران دیده میشوند و هم واقعاً سریع هستند.من اعتقاد دارم که همه دنبال همچین خودروهایی هستند، خودروهایی که از لحاظ قیمتی واقعاً مقرون به صرفه هستند. وقتی به سوپر خودروهایی علاقه دارید که نمیتوانید آن ها را بخرید به نظرم وقت آن رسیده که این مقاله را مطالعه کنید! 

 

از برند های معرفی شده بهتر است بدانید که برند های مورد علاقه ما کادیلاک و پورشه و فراری است! البته ما خیلی کم توقع هستیم ! 

خب بهتره بریم ببینیم با کمتر از 50 هزار دلار چه خودروی ویژه ای میشه خرید! البته خارج از ایران !

 

شماره 10 - Cadillac XLR-V -$35k+

اولین سوپرخودرویی که باید در موردش صحبت کنیم  Cadillac XLR-V هست.

همه چیز زیر کاپوت این خودرو کوروت هست! و شما میتوانید بدون مشکل با این خودرو با  450  اسب بخار بتازید.

با همه ی این تفاسیر کادیلاک  هست و حاضر به خدمت برای کسی که حاضر است در حدود 40 هزار دلار پرداخت کند!

کادیلاک XLR-V

شماره 9 - Acura NSX -$32k+

داستان های بسیاری از نوع ساخت NSX منتشر شده که باعث این شده که آن لقب افسانه را به آن بدهند.

نزدیک به ربع قرن از مدل آن گذشته ولی حداقل در حال حاضر قیمت زیر 50 هزار دلار برای آن مناسب است، البته فعلا. خیلی ها حتی نام NSX هم به گوششان نخورده ولی ما به شما این اطمینان را میدهیم که این سوپر خودرو ارزش قرار گرفتن در 10 تای برتر را داشت که در این مقاله آن را مشاهده میکنید.

خودرو Acura NSX

شماره 8 - Lotus Esprit -$15k+

برخی یا بهتر است بگوییم بیشتر خودروهای اسپرت با نفوذ و قدرتمند در این شکل و شمایل از یک شرکت کوچک انگلیسی هستند، اما فقط یک لوتوس رو میشه سوپر خودرو نام گذاری کرد.

در بهترین روزهای آن، وسط (قلب) موتور، ایتالیایی طراحی شده اسپریت ارزش جایگزین استون مارتینز در رقابت برای اتومبیل های جیمز باند بود.

اما نه بیشتر. امروز آن یک ماشین معمولا قابل تشخیص است و مقرون به صرفه، و در حالی که برخی از مدل ها هنوزم با قیمت های هنگفت شاهزاده ای به فروش میرسند. حالا  به نظر شما این ماشین ارزش این که در این لیست ما قرار بگیرد را ندارد؟ 

خودرو Lotus Esprit

شماره 7 - Ferrari 308 GTB 

خب شاید خیلی از شماها با ما مخالف باشید که چرا این ماشین!؟ دقت کنید ما با شما صداقت داشتیم و همون اول گفتیم کمی علاقه با چاشنی این که یکم قیافه خفنی هم دارد که البته نباید نادید گرفت که این مدل یک مدل بسیار مهم در تاریخ فراری هم هست. که البته کم سوادانی در صنعت خودرو آن را Magnum PI’s Ferrari صدا می کردند! از از بحث اصلی دور نشویم ، بیخیال انتخابش کردیم چون فراری است ! باز هم دلیل میخواهید؟ !

خودرو Ferrari 308 GTB

شماره 6 - Fisker Karma -$49k+

این ماشین به علت داشتن ظرافت ساخت و البته وحشی بودن انتخاب شده و در لیست قرار گرفت است.با توجه به معنی سوپرکار و توصیف 2 کلمه ای ما از این خودرو به نظر شایسته این لقب یعنی سوپر خودرو  می باشد. البته باید در مورد تکنولوژی های خاص این خودرو هم صحبت کنیم مثلاً صفحات خورشیدی!

خودرو Fisker Karma

شماره 5- Ferrari F355 -$35k+

این ماشین در زمان جالبی از تغییر برای فراری تولید شد، و به عنوان ماشینهای دیگر تولید شده توسط شرکت مهم است.هنگامی که آن را برای اولین بار منتشر شد، فراری F355 یک اثر هنری به عنوان یک موتور بود.سیستم جعبه‌دندهٔ آن ۶ دنده به صورت دستی است.

فراری 355 در سه مدل برلینتا (سقف معمولی)، کروکی و سقف تارگا (فقط یک تکه سقف برداشته می شود) می آمدند و از سال 1995 تا 1999 تولید شده اند.

خودرو Ferrari F355

شماره 4 - Porsche 911 Turbo (996, aka 2001-2004) –$30k+

اگر دنبال خودرویی میگردید که از فراری های معرفی شده قدرتمند تر و بهینه تر باشد، دست نگه دارید ما پورشه 911 را به شما معرفی میکنیم! سلطان جاده ! هنوز دود از کنده بلند می شود. پس از نیم قرن از تولید این اتومبیل فوق‌العاده، چه خودرویی را توان رقابت و برتری بی چون و چرا بر پورشه است؟ پورشه 911 را باید یک الگو و معیار شگفت انگیز برای عملکرد و بهره وری در یک خودرو دانست. شاید هیچ گاه نتوانید ماشینی به این کاملی پیدا کنید. البته در مدل های جدیدتر که همه چیز عالیست عالی! 

Porsche 911 Turbo

شماره 3 - Dodge Viper -$20k+

 

زیر کاپوت همان موتور ۸.۴ لیتری V10 که در تمام وایپرها به‌کار می‌رفت، جای گرفته است که توان ۶۰۰ اسب بخار و گشتاور ۵۶۰ پوند فوت تولید می‌کند. وایپر یک به‌روزرسانی آئرودینامیکی هم دریافت کرد، که به دستیابی به رکورد ۷: ۱۲ در پیست نوربرگ‌رینگ کمک کرد.

Dodge Viper

شماره 2 - Panoz Esperante –$40k+

جایگاه دوم این لیست رو باید تقدیم این سوپر خودرو با حداکثر سرعت 289 کیلومتر بر ساعت بکنیم. برخی از نسخه های قبلی این خودرو در حدود 40 هزار دلار به فروش می رسد! زیبایی ، قدرت ، جذبه 

Panoz Esperante

شماره 1 - De Tomaso Pantera -$48k+

خب به خودرو ببخشید سوپر خودروی اول لیست رسیدیم، خودرویی که ما نه تنها از نظر فنی بلکه از نظر زیبایی هم آن را شماره یک می دانیم. قیمت این خودرو در بازار حدوداً 48 هزار دلار می باشد .

De Tomaso Pantera

نظر کاربران

نظر شما چیست