97/02/06

رونمایی از اتوبوس مختص کریسمس مرسدس

رونمایی از اتوبوس مختص کریسمس مرسدس
1394/09/14 20 3064

رونمایی از اتوبوس مختص کریسمس مرسدس

اتوبوس تراوگو (Travego) توسط دفتر فروش اتوبوس مرسدس-بنز واقع در مونیخ تجسم‌ شده و تنها یک‌بار با هدف نمایش طراحی و ساخته شده است. این اتوبوس بر اساس اتوبوس مدل تراوگو ام (Travego M) طراحی شده و روی بدنه آن گرافیکی مختص کریسمس به چشم می‌خورد. این گرافیک توسط شرکت دیزاین استودیو در کارخانه مانهایم این شرکت خلق شده است.

 

بدنه خارجی این اتوبوس به رنگ‌های قرمز و سفید نقاشی شده و پنجره‌هایش مشکی است. در قسمت بالای پنجره‌های طرحی که نشان‌دهنده قندیل‌های یخی است، مشاهده می‌شود. در اطراف اتوبوس نیز گرافیک‌های خاصی وجود دارد که بابانوئل را سوار بر سقف یک اتوبوس که گوزن‌های شمالی را به یدک می‌کشد، نشان می‌دهد. 

حال، مهم‌ترین ویژگی این اتوبوس نوارهای ال‌ای‌دی است که به رنگ‌های قرمز، سبز یا آبی می‌درخشند. راننده اتوبوس کنترل کامل چراغ‌ها را دارد و می‌توان چند برنامه مختلف از جمله نور ثابت یا نور چشمک‌زن با سرعت‌های متفاوت برای روشن شدن چراغ‌ها تنظیم کرد.

این اتوبوس برای استفاده در تورها و مراسم مختص کریسمس در آلمان در اختیار چند اپراتور قرار خواهد گرفت. شرکت مرسدس در حال حاضر چندین قرارداد از جمله سفر به یک کنسرت و سفر گروهی کودکان معلول به یک مراسم به صورت رایگان ثبت کرده است.

 

 

نظر کاربران

نظر شما چیست