97/04/01

نسل جدید هیوندای ایکاس با نشان جنسیس

نسل جدید هیوندای ایکاس با نشان جنسیس
1394/08/23 20 6259

نسل جدید هیوندای ایکاس با نشان جنسیس

شاخه تازه‌تأسیس و لوکس «جنسیس» هیوندای، یک تیزر از مدل G90 سدان منتشر کرده است؛ مدلی که در بالاترین سطح این برند قرار خواهد گرفت.

 


تا چند سال قبل، کمتر کسی فکر می‌کرد که هیوندای روزی بخواهد یک مدل تکامل‌یافته لوکس ارائه کند؛ ولی با کنار رفتن «ایکاس» و جایگزین‌شدن مدل جدید جنسیس G90، این موضوع حقیقت پیدا می‌کند. این یک نمونه اولیه از حال هوای برند زیرشاخه «جنسیس» است که قرار است تا سال ۲۰۲۰ میلادی، ۶ مدل در بازار داشته باشد.


در توصیف این سدان از عبارت‌هایی چون «طراحی فوق‌العاده» و «مجموعه‌ای از تکنولوژی» استفاده شده و این خودرو از یک زبان طراحی جدید و یک بیان «ظرافت ورزشکارانه» بهره می‌برد. این رندرهای اولیه، بسیار نویدبخش به‌نظر می‌رسند و در کنار طراحی سطح بالای بدنه، چرخ‌های بزرگ آلیاژی ظاهر فوق‌العاده‌ای را برای آن ایجاد کرده‌اند. جلوبندی خودرو متأثر از یک جلوپنجره بزرگ است که در بین یک جفت چراغ‌های جلوی LED متناسب و شیک و همین‌‌طور، نوارهای افقی چراغ‌های روشنایی روز قرار گرفته است.


G90 که در یک شرایط مناسب، جایگزین ایکاس می‌شود، در واقع یک نسخه تولیدی از 

است. مدل پس از G90، قرار است که G80، به عنوان یک جانشین شایسته باری هیوندای جنسیس باشد. همچنین مدل کوچکتر G70، یک کوپه، یک کراس‌اور متوسط و یک شاسی‌بلند بزرگ نیز منتظر ورود به خط تولید جنسیس هستند.


G90 که در یک شرایط مناسب، جایگزین ایکاس می‌شود، در واقع یک نسخه تولیدی از کانسپت ویژن Gاست. مدل پس از G90، قرار است که G80، به عنوان یک جانشین شایسته باری هیوندای جنسیس باشد. همچنین مدل کوچکتر G70، یک کوپه، یک کراس‌اور متوسط و یک شاسی‌بلند بزرگ نیز منتظر ورود به خط تولید جنسیس هستند.


G90 ابتدا در ماه آینده در خانه‌اش، کره‌جنوبی، در معرض فروش قرار می‌گیرد و البته با نام EQ900 در آنجا شناخته خواهد شد.

 

منبع: پدال

نظر کاربران

نظر شما چیست